Luxusní zážitek na okraji Budapešti

Dovolená by měla především o odpočinku a nicnedělání? Rozumíme vám. Přijeďte lenošit do úžasného maďarského hotelu Rubin Wellness & Conference ****, kde na vás čeká rozlehlé wellness pro potěchu těla i ducha. Na výlet si navíc můžete vyrazit přímo do Budapešti.

Vydejte se do luxusního hotelu, který se nachází v malebné přírodě na úpatí kopce Sas na předměstí Budapešti. Přibližně 100 m od hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete během 30 minut do centra Budapešti.

Těšte se na luxusně vybavené pokoje s klimatizací, telefonem, LCD TV, trezorem, minibarem a vlastním sociálním zařízením s toaletou a sprchou/vanou. Většina pokojů má také balkon, z kterého budete mít nádherný výhled do hotelové zahrady.

Bohaté snídaně a nabídka wellness

V restauraci Amaretto si každý den vychutnáte snídaně formou bufetu, kde se můžete těšit na lahodnou nabídku domácích pokrmů. Na výběr budete mít ze slaných i sladkých pokrmů. Večer si můžete také zajít do lobby baru, kde si pochutnáte na koktejlech a domácích hamburgerech.

Tím pravým rájem je wellness centrum s bazénem, vířivkou, třemi druhy saun a dalšími úžasnými místy k relaxaci. Kdybyste potřebovali energii nejen čerpat, ale také vybít, je vám k dispozici fitness centrum.

Dodatečné info

Děti:

  • Dítě či další dospělá osoba na přistýlce 15 €/noc včetně snídaně.

Příplatky:

  • Parkování na ulici 1 500 HUF/auto/noc.

  • Parkování v garáži 3 000 HUF/auto/noc.

Další info:

  • Kupón není možné využít v termínu 2.8. - 4.8. a 7.8. - 13.8.

  • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček povolen za poplatek

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Lázně Gellert

Lázně Gellert

Ve velkolepých prostorech téměř 100 let starých lázní najdete bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, venkovní bazén s termální vodou, vířivku, saunu, solárium a parní lázně.

Termální léčivá voda v lázních Gellert je vhodná pro léčbu kloubních a srdečních onemocnění, potíží s krevním oběhem i dýchacím ústrojím.

Nadchne vás i bohatá nabídka wellness služeb, mezi které patří osvěžující a thajské masáže, kosmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenní vstup o víkendu pro dospělého stojí 5 700 HUF (cca 490 Kč), přes týden 5 500 HUF (cca 460 Kč). Lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 20:00 hodin.

Královský palác

Královský palác

V historii mnohokrát obléhaná a rekonstruovaná budova je jedním z nejvýraznějších a nejvýznamnějších prvků Budapešti. Nejen palác samotný, ale také jeho okolí plné soch a dalších uměleckých děl přímo lákají k dlouhé návštěvě. Uvnitř jsou k vidění různé expozice historických artefaktů souvisejících s dějinami města i celého Maďarska.

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.