• Vnitřní i venkovní bazény

 • Sauna i infra kabina

 • 2 vířivky ve wellness

 • Až 2 děti do 5,9 let zdarma

 • Bohatá a chutná polopenze

Oddechněte si uprostřed přírody

Erzsébet Park Hotel *** Superior se nachází v kopcovitém regionu Mátra. Vychutnáte si zde jak čistý vzduch, tak bohaté wellness. Ubytováni budete v pohodlných pokojích vybavených televizí, minibarem, trezorem i vlastní koupelnou.

Hotel je rozdělen do dvou křídel - Zsusanna a Erzsebet. Za příplatek si můžete vybrat, zda chcete mít pokoj s balkónem nebo s výhledem do parku.

Jídlo si vychutnáte v restauraci v části Erzsébet. Místní kuchaři si zakládají na tradiční maďarské kuchyni. Něco sladkého si dáte v místní kavárně a hotelový bar v křídle Zsusanna vás pak přivítá nabídkou vín.


Nechte starosti odplavat ve wellness

Ve skvěle vybaveném wellness najdete vnitřní bazén s podvodní masáží. Dvě vířivky zaručí, že i bublinky si užijete dostatečně.

Kdo se chce protáhnout, využije vstup do fitness, a kdo touží po odpočinku, může zajít do jedné z mnoha dostupných saun. Nevšedním zážitkem pak bude aroma sauna se světelnou terapií.

Na večerní zábavu lze využít bowling, kulečník nebo stolní tenis.

Dodatečné info

Děti:

 • Až 2 děti do 5,9 let zdarma na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě do 11,9 let 14 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě od 12 let 28 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,2 €/osoba/noc.

 • Víkendový příplatek (platí 5.1. - 13.6.) 7 €/osoba/noc, při pobytu na 5 a více nocí se neplatí.

 • Sváteční příplatek (15.3. - 17.3.) 30 €/pokoj/noc, pobyt je možný minimálně na 2 noci.

 • Sváteční příplatek (19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6.) 30 €/pokoj/noc, pobyt je možný minimálně na 3 noci.

 • Sváteční příplatek (16.8. - 20.8.) 15 €/pokoj/noc, pobyt je možný minimálně na 4 noci.

 • Příplatek za pokoj s balkónem v křídle Zsuzsanna 7 €/pokoj/noc.

 • Příplatek za výhled do parku v křídle Erzsebet 3 €/pokoj/noc.

 • Příplatek za rodinný pokoj 23 €/pokoj/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček 16 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (julius Z.)

S hotelom, jeho službami sme boli spokojní. Personál ochotný, Prostredie upravené, čisté.

Vynikající (Miroslav P.)

Obdrželi jsme vše co jsme si zakoupili. Jazyková bariéra nebyla, skvěle se dá domluvit. Recepce bez výhrad, nápomocná a velmi úslužná, vždy vyhověli, pomohli, poradili. Restaurace super, strava výborná pestrá a výběr dokonalý, jen nápisy pouze Maďarsky, ale to je detail. Personál restaurace skvělý, usměvavý a příjemný, pomohli, nabídly. Prostě super. Wellness byl super, odpočinutí bylo dokonalé, výběr koupání super. Kavárna byla super, koktejly dobré, bowling jsme si užili hned 2x a dobré to bylo. Vybavení hotelu bylo dobré, technické závady nebyli. Jen je to trošku bludiště, ale byli jsme moc a moc spokojeni.

Skvělé (Ivana S.)

Hotel je naozaj pekný a pri jeho tvorení sú použité kvalitné materiály. Koberce, závesy, obliečky, uteráky i župany sú dobrou vizitkou. Hotel i jeho bezprostredné okolie je určené predovšetkým na dovolenku s deťmi a tomu je prispôsobené všetko. Vo vnútorných častiach wellness je veľa detí a, samozrejme, odrastené deti pobehujú bez kontroly a usmerňovania rodičov. Bežne vbehnú 10x za sebou do sauny, skáču do bazénov, ale to nie je nič, čo by sme nečakali. Je to vždy tam, kde sú ponuky s deťmi. Zaujímavé je, že i napriek veľkému množstvu detí je v hoteli pokoj a nie je nič počuť do izieb. Výborné bolo i jedlo. Dostatočne rozmanité a v dostatočnom množstve. Prekvapenie nastáva, keď sa vyberiete na prechádzku. Hotel je široko ďaleko jediný prevádzkovaný podnik. Okolie mi pripadalo, akoby sme sa nachádzali na zvláštnom vymierajúcom mieste. Veľa domov, reštaurácií, penziónov je opustených, prípadne označených na predaj. Treba počítať s tým, že za nejakou atrakciou, či ďalšími službami budete musieť cestovať ďalej, napríklad do cca 45 km vzdialeného Egeru a jeho okolia. V okolí hotela je ale nádherná príroda, veľké množstvo cestičiek kade-tade vhodných aj pre ľudí s pohybovými problémami. Pokaľ máte radi pokojnú dovolenku s oddychom v krásnom prostredí a dobrými službami, ste na správnom mieste. Určite by sme sa sem vrátili. Pobyt sme si predĺžili o jeden deň - doplatili sme na mieste. A teraz problém :-( Aj napriek tou, že sa v hoteli nachádzalo väčšie množstvo Slovákov a Čechov, neexistuje nič, akoby ste sa dozvedeli niečo v svojom jazyku. Mali sme malý problém po príchode a, žiaľ, nevedeli sme sa dohovoriť. Recepčná komunikovala výhradne v angličtine a maďarčine. Žiadna nemčina, slovenčina, čeština, poľština. Nakoniec nám privolala kolegyňu z kancelárie a dohovorili sme sa plynule rusky :-) Samozrejme, i nápojové lístky, jedálne lístky, televízne programy sú výhradne v maďarčine - len výnimočne v angličtine. Poukaz nám mal zabezpečiť aj nejakú procedúru, tú sme nedostali vôbec a práve pre jazykovú bariéru sme ju dodatočne ani nežiadali. Myslím si, že tak, ako nám bol daný kľúč od izby, lístoček na uvítací nápoj, kartičku do jedálne, mal nám byť poskytnutý aj pokyn na procedúru. Je bežné, že v zahraničí, v destináciách a rezortoch, kde Slováci a Česi chodia na dovolenky bežne, je aspoň natlačený základný manuál na pohyb v hoteli a ponukou služieb v našom rodnom jazyku.

Tipy na výlet

Lázně Egerszálok

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Lázně Eger

Lázně Eger

Lázně Eger byly založeny v roce 1932 a nabízí areál se 6 bazény (plavecký, termální, s léčivou vodou, vodopád, dětský) - nechybí ani brouzdaliště a zážitkový bazén. Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění a deformací pohybového ústrojí.

Lázně Demjén

Lázně Demjén

Navštivte nejmladší lázně v okolí - lázně Demjén byly otevřeny roku 2010. Termální voda s teplotou 68 °C vyvěrá z hloubky 690 metrů. Najdete zde 6 venkovních bazénů, 2 kryté bazény s termální vodou a různé atrakce pro děti i relaxační prvky pro jejich rodiče. Celodenní vstup pro dospělého stojí 1690 HUF (148 Kč).