Hotel v historickém centru

Užijte si Eger jako ještě nikdy předtím – v nedávno otevřeném hotelu sídlícím přímo v historickém centru. To nejkrásnější z populárního lázeňského města budete mít, co by kamenem dohodil: k bazilice urazíte 300 metrů, cca po 100 metrech na opačnou stranu dojdete na náměstí Dobó a za řekou vás bude vyhlížet egerský hrad.


Hotel je členem skupiny Park Club, která je zárukou vysoké kvality služeb.


Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, LCD televizorem, kabelovou TV, telefonem, chladničkou a varnou konvicí.

Snídaně? Jenom stylově a chutně

Součástí pobytu jsou snídaně, které si můžete vychutnat v krásném prostředí restaurace 4* hotelu Eger Park. Nebudete to mít daleko, jen asi 550 metrů od Centrooms.

Tato restaurace se skládá z 5 místností a ochutnáte zde to nejlepší z maďarské i mezinárodní kuchyně.

Dodatečné info

 • V pokoji Standard či Classic není možná přistýlka, pro pobyt s dětmi si rezervujte pokoj Comfort.

 • Dítě do 3,9 let zdarma na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 11,9 let na přistýlce včetně snídaně 4 500 HUF/noc v termínu 11.1. - 31.5. a 1.10. - 22. 12. či 4 950 HUF/pokoj/noc v termínu 1.6. - 30.9.

 • Dítě od 12 let 7 900 HUF/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Místní poplatek 450 HUF/osoba od 18 let/noc.

 • Příplatek za pokoj Comfort 4 000 HUF/pokoj/noc v termínu 11.1. - 31.5. a 1.10. - 22. 12. či 4 400 HUF/pokoj/noc v termínu 1.6. - 30.9.

 • Kupón nelze využít v těchto termínech: 15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 1.5. - 5.5., 10.5. - 12.5., 7.6. - 10.6., 16.8. - 20.8., 1.11. - 3.11., 20.12.

 • Hotel se nachází v historickém centru, kde jsou zakázány osobní automobily.

 • Parkování (v ceně balíčku) je zajištěno v hotelu Eger Park **** (550 m od ubytování).

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Annamária L.)

Pekný, novotou voňajúci hotel v centre mesta, trochu nevýhoda pri nosení batožiny, nedá sa pri ňom zaparkovať autom lebo je na pešej zóne a chýba v ňom výťah. Stravovanie je v inom hotely kam sa dá dostať rôznymi skratkami, takže 5 minútová prechádzka ráno a večer bola veľmi príjemná a hlavne po tých bohatých a chutných raňajkách a večeriach. Dostali sme v cene 2 vstupenky na kúpalisko, aj grátis parkovanie v uzavretom areáli hotela, kam sme chodili na stravu. Myslím si, že je to bezkonkurenčná ponuka typu za málo peňazí veľa muziky. Odporúčam každému, kto váha.

Vynikající (Tatiana O.)

Hotel bol krásny, čistý veľmi príjemné prostredie priamo v centre mesta. Na izbe bola klimatizácia. Strava bola mimo hotela čo však vôbec neprekážalo. Bohaté bufetové stoly, každý deň nová ponuka. Mesto ponúka mnoho možností využitia času.

Vynikající (štefan šimko ?.)

Prostredie hotela pekne, nove. Co bolo v balicku sme absolvovali. Personal mily, ochotny pomoct. Cele mesto je pretkane historiou - katedrala sv. Stefana, hrad, sidlo Egerskeho kardinala.

Tipy na výlet

Lázně Eger

Lázně Eger

Lázně Eger byly založeny v roce 1932 a nabízí areál se 6 bazény (plavecký, termální, s léčivou vodou, vodopád, dětský) - nechybí ani brouzdaliště a zážitkový bazén. Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění a deformací pohybového ústrojí.

Lázně Egerszálok

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Eger

Eger

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.