Pobyt v jedné z nejkrásnějších budov Budapešti

Luxus, styl a elegance - tím vším se pyšní Danubius Hotel Gellért, který sídlí v v jedné z nejhezčích secesních budov Budapešti, na úpatí stejnojmenného vrchu. Historický hotel, který je bezprostředně spojený se známými lázněmi Gellért, poskytuje ve svých interiérech pohodlí a oddech.

Pyšní se více než dvěma stovkami pokojů a apartmánů. Všechny jsou vybaveny minibarem, rádiem a televizí. Samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou.


Hotel patří do věhlasné sítě Danubius, jejíž jméno je zárukou kvalitního ubytování a služeb.


Vynikající kuchyně a vlastní pivárna

Hotelová restaurace Panorama se těší vynikající pověsti pro svou excelentní kuchyni. Na svém jídelním lístku má nejlahodnější jídla posledních 90 let. Gastronomický zážitek ještě umocní široký výběr kvalitních vín. Můžete si být jisti, že restaurace nezískala své jméno pro nic za nic - naskytne se vám odsud pohádkový výhled na Dunaj a Budapešť.

Každou neděli nabízí restaurace od 12:00 do 15:00 hodin dospělým i dětem tzv. Sunday Brunch, což je oběd formou bohatého bufetového stolu s živou hudbou. Hoteloví hosté mají na Sunday Brunch 15% slevu, děti mladší 14 let si mohou z dobrot vybrat za poloviční cenu, děti mladší 6 let bezplatně.

K hotelu patří jak útulná pivnice, tak kavárna, která je skutečným pokušením pro každého milovníka sladkých dobrot. Dortíky, rolády, poháry, to vše čeká jen na vás.

Dodatečné info

 • Dítě do 11,9 let 9 €/noc včetně polopenze či 22 €/noc včetně polopenze a vstupu do lázní.

 • Dítě od 12 let 56 €/noc včetně polopenze či 69 €/noc včetně polopenze a vstupu do lázní.

 • Na pokoj je možné umístit maximálně jednu přistýlku.

 • Parkování na hlídaném parkovišti 100 m od hotelu 14 €/den.

 • Příplatek za pokoj Deluxe 40 €/pokoj/noc s minimálním počtem 2 dospělých osob, maximální obsazení pokoje 3 osoby.

 • Kupón je platný pro 1 osobu. Ceny platí při obsazení pokoje minimálně 2 osobami.

 • V případě zájmu o léčebnou kúru nebo některou z masáží není třeba kupovat lístek do lázní.

 • Kupón není možné využít v termínu 20.4. - 22.4. a 8.6. - 15.6.

 • Potvrzené rezervace nelze měnit ani rušit.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 25 €/noc

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Beáta K.)

Hotel, izba, reštaurácia a prostredie úplne dokonalé. Personál mal profesionálny prístup. Kúpele v hoteli vynikajúce, vonkajší bazén s horúcou vodou je neuveriteľný zážitok.

Vynikající (Mirka P.)

Príjemný hotel s ochotným personálom a službami na úrovni. Chutné jedlo. Prepojenie s kúpeľmi zabezpečilo pohodlie.

Vynikající (František A.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu, jen u pokoje není zřejmé ve kterém budeme (je potřeba upřesnit kategorii pokoje). Služby nadstandard. Personál jednička s hvězdičkou. Využít okružní linky - HOP on - HOP off - prohlídka Budapešti s audioprůvodcem i v českém jazyce za slušnou cenu - informace přímo na recepci hotelu.

Tipy na výlet

Lázně Gellert

Lázně Gellert

Ve velkolepých prostorech téměř 100 let starých lázní najdete bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, venkovní bazén s termální vodou, vířivku, saunu, solárium a parní lázně.

Termální léčivá voda v lázních Gellert je vhodná pro léčbu kloubních a srdečních onemocnění, potíží s krevním oběhem i dýchacím ústrojím.

Nadchne vás i bohatá nabídka wellness služeb, mezi které patří osvěžující a thajské masáže, kosmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenní vstup o víkendu pro dospělého stojí 5 700 HUF (cca 490 Kč), přes týden 5 500 HUF (cca 460 Kč). Lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 20:00 hodin.

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.

Rybářská bašta

Rybářská bašta

Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.