Vynikající polopenze po celou dobu

Těšte se na bohaté snídaně formou bufetu - sladké i slané pečivo, sušenky, zdravé dobroty, koutek pro milovníky müsli s granolou, jogurty, cereáliemi a semínky, dále je na výběr dostatek ovoce a zeleniny.

Večer si pochutnáte na polévce, předkrmech, hlavních chodech a také dezertech. Vyberou si milovníci masa i vegetariáni, nechybí ani dětské menu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana V.)

Prostředí je super, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi. Strava výborná i když také je už horší kuchyně, ale všeho je vždy dost, wellness super. Ale personál - recepční jsou čím dál horší, méně ochotní. Pokoje jsou oproti dřívějšku také špinavější, skoro se neuklízí a nebo jen naoko. Byli jsme tam už 4x ale opravdu je to vše zhoršeno. Říkají si, že to asi Čechům stačí, Rakušany a Němce obletují jinak.

Vynikající (Svatava D.)

Vážení,se službami jsem vždy spokojena.Pobyt byl jako již dříve super,hotel nemá chybu. Rádi e tam vždy vracíme.Pojedem určitě zase.

Skvělé (Václav ?.)

Ubytování, personál hotelu - vše perfektní. Snídaně nadstandardní, pouze večeře by mohli být pestřejší, myslím tím více lokálních pokrmů.

Vynikající (Karel O.)

Vše odpovídalo popisu. S jídlem maximální spokojenost - vždy bylo místo. Personál ochotný. Ocenili jsme přímý vstup do lázní. Vše SUPER. Děti velmi spokojené = rodiče též.

Skvělé (Ivetta B.)

Spokojenost spočívá hlavně v tom, že na pokoji obléknete župan a tunelem projdete do koupelí. V únoru to bylo super. Strava nám chutnala, všeho bylo dostatek, personál byl vstřícný. Jenom nás mrzelo že jsme chtěli 2 pokoje vedle sebe, tak jsme je měli každý v jiném patře, ale nad sebou. Také jsme neměli balkóny a nikam jsme neviděli, jenom do zdi.

Vynikající (Světlana Lungová L.)

Všechny služby byly perfektní, nemám co vytknout - ubytování, strava, prostředí, přístup do termálů - skvělé. Byly jsme s kamarádkou podruhé, zasněžený Sárvár byl okouzlující a koupání v teplé vodě během sněžení bylo krásné.

Skvělé (Tomáš K.)

Byl jsem celkově spokojen, veškeré služby odpovídaly inzerci jak v rozsahu, tak kvalitě.

Vynikající (Jitka H.)

S ubytováním, stravou i ochotou personálu jsme byli velice spokojeni. Výhodou je, že na recepci bývá většinou jeden recepční, který mluví česky. Předností hotelu je, že přejdete spojovací chodbou v županu rovnou do lázní. Ubytování, bohatý výběr jídel a lázeňské služby jsme si velmi užili a rádi se opět na toto místo vrátíme.

Vynikající (Viola ?.)

Vše bylo v pořádku, líbily se nám procházky do okolní přírody, personál byl velmi milý a vstřícný.

Vynikající (Ján N.)

Pobyt zodpovedal popisu prezentácie.Boli sme veľmi spokojný.Služby boli na vysokej úrovni.