Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Libuše H.)

Hotel je velice hezký, čistý. Personál hotelu i restaurace příjemný a milý. Strava pestrá a dostačující.

Vynikající (Lenka H.)

Velmi příjemný hotel, personál milý, jídlo výborné. Pokoj s výřivou vanou a koženou sedačkou nás okouzlil. Využívali jsme wellness každý den. Budeme se sem pravidelně vracet. Herková Lenka.

Vynikající (Helena M.)

S pobytom v hoteli Palace v kupelnom mestecku Heviz sme boli veľmi spokojni ako aj so stravou, službami, personalom aj s wellnessom priamo v hoteli. Je to pekný, čistý hotel na dobrom mieste. Určite sa este vrátime, odporúčam.

Vynikající (ivana ?.)

Pobyt v hotelu odpovídal nabídce - pokoj s výhledem, dokonalá čistota, ochotný personál v recepci. Vynikající jídlo v širokém sortimentu! Podzimní Balaton mě okouzlil, hrad Sümeg je podle našich zvyklostí průměrný, budhistická modlitebna mě nezaujala. Hevízské jezero nádherné, ale koncem října voda už chladnější.

Vynikající (Marie ?.)

Byli jsme celkově velmi spokojeni. Jídlo výborné, ubytování na úrovni. Hotel působil dobrým dojmem a také byl.

Skvělé (Monika K.)

Boli sme spokojný s poskytovanými službami: wellness aj strava boli výborné Akurát čo sme mali prístelky: išlo o rozťahovací gauč mohli byť aj lepšie.

Vynikající (Jana ?.)

Velice příjemný hotel - popis odpovídal skutečnosti. Velké pokoje, výborné jídlo, příjemný personál.

Vynikající (Zuzana V.)

S hotelem jsme byli spokojeni, snídani nešlo nic vytknout - obrovský výběr, děti se vydováděli v dětském koutku a především v bazénu, personál byl usměvavý, akorát první den jsme přijeli hodně pozdě, tak jídlo již bylo studené. Další dny jsme na večeři dorazili dříve a vše bylo v pořádku.

Vynikající (Ladislav T.)

Pobyt aj služby v hotely Palace**** boli na vynikajúcej úrovni, personál, ubytovanie, strava - proste super. Doporujučem!

Skvělé (Petr H.)

Strava, pestrá, velmi chutná, velký výběr. Obsluha velmi příjemná. Vše proběhlo dle očekávání.