Relaxace a odpočinek v termálních lázních

Lázně Széchenyi (10 km/30 minut autem od hotelu) nabízí vnitřní i venkovní plavecké a odpočinkové bazény, vířivku, komory s párou, sauny a nespočet léčebných i relaxačních procedur.

Pokud byste se chtěli do lázní vrátit další den, celodenní vstupné pro dospělého stojí 5 400 HUF (cca 470 Kč). Masáže si můžete zakoupit na 20 nebo 50 minut. Celodenní vstup si můžete užívat už od brzkého rána až do pozdního večera.

Budapešť, město plné kultury a historie

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a je velice oblíbená mezi turisty. V Budapešti se nikdy nebudete nudit, protože je tu tolik atrakcí a zajímavostí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petra P.)

Hotel a personál vše bylo vynikající a perfektní. Určitě bychom se do stejného hotýlku rádi vrátili.

Vynikající (Martina K.)

Hotel byl pěkný, čistý, velké snídaně. Lokalita hotelu byla trochu odlehlá, ale dostat se do centra města MHD nebyl problém.

Vynikající (Vendulka Z.)

Do centra sice cca 30 min, ale díky MHD nám to vůbec nevadilo, naopak jsme ocenili klid a krásné prostředí hotelu. Pokoje čisté, snídaně dostačující, personál příjemný. Pobyt jsme si moc užili.

Skvělé (Nela G.)

Spokojenost, vše co bylo nabídnuto, bylo splněno :) Hotel příjemný, takový rodinný :)

Vynikající (Zdeněk Z.)

Ubytování a veškeré služby komfortní, místo hotelu klidné, s parkováním, personál milý a profesionální, termální lázně skvělé, moc rádi bychom zůstali déle, ale práce - znáte to.

Skvělé (Tatiana F.)

Boli sme spokojni, akurat sa mi nepacilo,ze ste uviedli,ze hotel sa nachadza v blizkosti centra,ale bol na okraji Budapesti.

Vynikající (Milan G.)

Pobyt splnil naše představy, klidná část Budapešti, čisto, snídaně na úrovni, byli jsme spokojeni.

Skvělé (Tomáš K.)

Pobyt odpovídal popisu, byť pokoje mohly být o něco větší. Jinak docela klidné místo pro pobyt v Budapešti. Balkónky byly fajn.

Vynikající (Hana B.)

Pobyt v Budapešti odpovídal popisu v prezentaci, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, personál byl milý a vstřícný.

Vynikající (Uršula P.)

Pobyt v Hotelu Bobbio se nám moc líbil, hotel byl velice klidný a pěkný, vybavením a kvalitou snídaně odpovídal 3 hvězdičkám, tak jak je uvedeno v popisu. Co nás nadchlo, byla terasa a zahrada, také pohodový a velice vstřícný personál, a k tomu úžasný klid v hlavním městě Maďarska ! Co víc chtít ...