Luxusní pobyt s parádním wellness

Rozmazlujte se během pobytu v novém hotelu, který je chodbou přímo napojený na termálními lázně s 1 500 m² vodní plochy. Užijte si neomezený relax v bazénech a pochutnejte si na skvělé polopenzi. Dovolenou si zamilují i děti, pro které je zde připravena řada atrakcí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva R.)

Vše, co bylo nabízeno, bylo také splněno. V hotelu bylo málo lidí, takže nebyl problém kdykoliv využívat jacuzzi, léčebný bazén i ostatní wellness. Rovněž v odpočinkové zóně byl dostatek soukromí. Personál hotelu byl vstřícný, lépe se domlouvalo německy než-li anglicky. Kuchyně výtečná, nabídka jídel pestrá.

Vynikající (Marie ?.)

Okolí hotelu bylo pěkně upravené, sám hotel byl velmi příjemný, čistý a útulný. Personál byl vždy příjemně naladěný, usměvavý a všímavý. Dostalo se nám všeho, co bylo uvedené v kuponu. Strava formou bufetu, jedním slovem luxusní. Každé ráno i večer jsme odcházeli totálně přejedeni, nedalo se odolat místním dobrotám. Koupání v místních lázních byl uklidňující relax. Nejvíce lidí bylo o víkendu, což je pochopitelné, v týdnu už to bylo klidnější. Určitě tento pobyt můžeme doporučit dále, moc se nám líbilo, snad zase někdy příště :-)

Vynikající (Jaroslav F.)

Vše bylo jak má být, výborné ubytování, výborná kuchyně a bufetový způsob stravování, koupání v krásném termálním koupališti, ochotný personál. Jen nás udivilo, že další služby, nápoje, jídlo apod., se platí v měně Euro. Dále jsou ceny uváděny bez daně (27 a 18 %), což je při konečné účtu dost nepříjemné.

Vynikající (Markéta M.)

Hotel jsem navštívila s rodinou a byli jsme moc spokojeni. Ubytování v moderních pokojích, měli jsme i balkón s výhledem do zahrady. Denně úklid a výměna ručníky. Na recepci i v restauraci velice příjemné jednání personálu. Jídlo vynikající. V termálním koupališti to bylo vynikající. Moc jsme si pobyt užili a určitě se ještě vrátíme.

Vynikající (Miroslav H.)

S pobytem jsme byli nad očekávání velmi spokojeni, dříve jsme navštívili Sarvar a Tapolcu, ale zde se nám líbilo nejvíc. Žádný shon v restauraci ani wellness. Mnoho bazénů vnitřních- plavací 25 m, klidový, termální, 2x vířivka, dětské bazény. Venku 3 velké bazény! Není problém při špatném počasí se koupat. Vynikající strava - cca 7 druhů jídel u večeře, možnost rezervace stolu. Kvalitní ubytování, čistota pokoje. Ochotný personál.

Skvělé (vanda R.)

Byli jsme velmi spokojeni - hotel velmi pěkný, balkon v každém pokoji, jídlo super, personál příjemný, vstup do termálek v hotelovém županu. Jedině co nám chybělo bylo dorozumívání. U jídla sice byly popisky české, ale jinak se nedá domluvit. Chybí instrukce alespoň ve slovenštině- tipy na výlety (včetně popisu trasy ať busem nebo na půjčených kolách). Kdo neumí anglicky nebo německy se těžko domlouvá. Szentgotthard určiět doporučime známým.

Vynikající (Emilie V.)

Hotel Gotthard Therme & Conference mohu bez rozpaků doporučit!!! Hotelový servis na velmi dobré úrovni, kuchyně bez připomínek. Příjemný a ochotný personál. Celkově - spokojenost.

Vynikající (Jitka K.)

Naprosto dokonalá dovolená. Vše bylo perfektní, za zmínku stojí vynikající kuchyně. Termály jsou rozlehlé a nikdy nepůsobí přeplněně. Personál byl velmi milý. Servis bez chyby. Hotel je krásně zařízený, velmi prostorné pokoje (my jsme měli i terasu) s dostatkem úložných prostor, denní úklid, župany, ručníkový servis. Vedle hotelu začíná přírodní rezervace, kde jsme viděli bobra. V termálech je trampolína, pískoviště venkovní i vnitřní průlezky, koše na basket, fotbálek a mnoho dalšího vybavení. Lehátek je vždy dostatek. Pro děti je denně pořádaný animační program, pro dospělé cvičení. Vedle hotelu v parku pod stromy leží velké dětské hřiště. Přímo v hotelovém areálu je rozlehlá travnatá plocha na fotbal, badminton, pouštění draka nebo povalování. Poloha hotelu láká k mnoha výletům. TOP dovolená.

Skvělé (Svatava P.)

Přesto, že v hotelu probíhal závěr rekonstrukce, nijak nás to neomezovalo, personál vycházel maximálně vstříc, jak na recepci, tak v restauraci. Jídlo nemělo chybu (alespoň pro mě - mě chutná všechno a všude, když ho nemusím sama chystat) - od slaného po sladké, teplé, studené, ovoce, dětské a asi i vegetariánské. A spojení hotelu s termálem je vynikající. Mohu doporučit.

Skvělé (Milan F.)

V termálech Egershalog jsme se namlsali. Tady to jsou jiné termální lázně. S prostředím jsme byli velmi spokojeni se službami také. Vše jsme dostali jak bylo na kupónu uvedeno. Hotel všem doporučuji.