Prvotřídní relaxace v Büku

Dokonalý pobyt zažijete v penzionu, který je postaven v bavorském stylu, a navíc leží jen tři minuty od populárních lázní. Relaxaci v horké vodě tak budete mít na dosah. A aby toho nebylo málo, odpočívat můžete také přímo v penzionu - v sauně. Využijte také možnost zapůjčení kol a poznejte přírodní krásy Büku a jeho okolí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan K.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, penzion byl krásný a pokoj dobře vybaven - malá kuchyňka, základní nádobí, vybavení pokoje moderní. Snídaně dostačující, na večeře jsme chodili do 5 minut vzdálené restaurace - výběr ze dvou jídel. Parkování ve dvoře. Byli jsme v období velkých mrazů a na pokoji nám bylo teplo.

Vynikající (Michal P.)

Penzion odpovídal popisu, personál byl příjemný, ubytování na velmi slušné úrovni a dokonce hovořil česky a to i v lázních, kde dokonce veškeré informace a jídelní lístky byla psané v češtině.

Vynikající (Vilibald F.)

Naša prvá návšteva, strava výborná, nezaznamenali sme problémy. Určite sa tam ešte vrátime.

Vynikající (ANtonín M.)

Nádherný hotel, vše odpovídalo popisu, velmi ochotný a příjemný personál, strava perfektní, všude bylo čisto a upravené okolí hotelu. Nadprůměrně ochotná paní nebo slečna na recepci a personál restaurace hotelu.

Vynikající (Kristýna T.)

Prostředí pobytu se nám líbilo moc. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno, ani jsme to všechno nestihli využít. Se službami jsme byli spokojeni. Personál hotelu byl velmi ochotný, vstřícný a milý. Dalším zákazníkům bych doporučila tento pobyt.

Vynikající (Pavel K.)

S ubytováním,službami a termálními lázněmi jsme byli naprosto spokojeni.Doporučuji na 100%

Vynikající (Lenka S.)

Byli jsme velice spokojený, bylo o nás velice dobře postaráno, vše platilo co bylo na kuponu.

Vynikající (Jan V.)

Naprostá spokojenost, vše odpovídalo popisu. Apartmán dostačující a útulný. Uvítali bychom CZ programy, maďarsky neumíme.

Skvělé (Jaroslav D.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, strava vynikající, personál milý a vstřícný, jen bych ocenil vetší teplo - na usušení prádla a mohla by lépe fungovat wi-fi. Ale celkový dojem dobrý.

Vynikající (Zdeňka D.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Příště pojedeme znovu a možná na ten pobyt kdy jsme byli ubytování