Ubytování v  hotelu, který je v harmonii s přírodou

Hotel se nachází uprostřed lesů v přírodní rezervaci Šoproň. Nedaleko je také Neziderské jezero a zámek Esterházy. Do hotelu se dostanete za 2,5 hodiny z Brna a zhruba za 4 hodiny z Prahy.

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén a TV. Klidně s sebou vezměte i svého čtyřnohého miláčka, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitek pro všechny

Restaurace nabízí tradiční domácí či mezinárodní kuchyni. Při pobytu si pochutnáte na bohaté snídani, polévce (13:00 - 14:00 hodin) a večeři (18:00 - 21:30 hodin) formou bohatého bufetu nebo 4 chodů (předkrm, polévka, výběr ze tří hlavních jídel, salát a dezert formou bufetu) dle obsazenosti hotelu.


V hotelu je v českém jazyce k dispozici informační brožurka, informační tabule a menu v hotelové restauraci. Na pokoji navíc oceníte televizní kanál v českém jazyce.


Wellness relaxace neomezeně

K vybavení wellness centra patří plavecký bazén, vířivka jacuzzi, finská sauna, profesionálně vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilovacími stroji.  V případě zájmu můžete využít fitness programy hotelu nebo služby Beauty centra (za příplatek).

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 5,9 let zdarma na přistýlce/v postýlce včetně polopenze a služeb.

 • Děti do 11,9 let 17 €/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

 • Děti od 12 let 32 €/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,5 €/osoba od 18 let/noc.

 • Pokoj Superior 10 €/pokoj/noc.

 • Zapůjčení županu 700 HUF/pobyt.

Další info:

 • Kupón není možné uplatnit v těchto termínech 15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 31.10. - 3.11.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří ?.)

pobyt odpovídal popisu a počtu hvezdiček,jidlo i ubytování velmi dobré(snad jen na pokojích při venkovních teplotách přes 30 C není klimatizace-).Bazény i služby velice dobré.

Vynikající (Petra L.)

Hotel je obklopen lesoparkem, který vybízí k běhání nebo procházkám. Budova je starší, ale pokoje jsou pěkně zařízené, čisté. Na balkóně je markýza, v pokoji větrák, protože v hotelu chybí klimatizace (hlavně při letošních vysokých teplotách je absence klimatizace opravdu citelná). Jinak v hotelu klid, personál vstřícný. Na co se nedá zapomenout, je nabízená polopenze. K dispozici je velký výběr opravdu výborného jídla. Wellness je volně přístupné. Okolí nabízí spoustu zajímavých výletů. Pobyt se nám moc líbil a určitě se sem ještě vrátíme.

Vynikající (Bohdan V.)

Pobyt, jedním slovem, luxus. Od ochotného personálu až po výborné jídlo. Hotel je v klidném místě u lesa, čisté pokoje, denně úklid i čistá voda v bazénu. Vše bylo přeloženo do češtiny (ocenili jsme to u jídla). Na kole nebo autem doporučuji Neusiedlerské jezero, nebo se můžete projít po městě Šoproň a prohlédnout si např. požární věž (vstup z infocentra - krásná vyhlídka na město). Hned za hotelem si můžete prohlédnout dvě rozhledny. Doporučuji jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory.

Tipy na výlet

Lázně Hegykő

Lázně Hegykő

Lázně Hegykő nejsou mezi zahraničními turisty tolik známé, pokud tedy hledáte termály, ve kterých bude minimum lidí a nebudete se muset mačkat s ostatními hosty v bazénech, určitě vyrazte právě sem.

Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Léčivá termální voda o teplotě až 55 °C tryská z hloubky 1 434 m, obsahuje především hořčík, jód, sodík a působí příznivě na problémy pohybového aparátu. Ideální je také například při rehabilitacích.

Areál má 7 bazénů, 3 bazény jsou v provozu celoročně (venkovní, krytý a wellness bazén).

V případě, že budete chtít v lázních strávit celý den, potěší vás, že vstupné je zde za velmi příznivé ceny (celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na cca 5,7 €)

Vyhlídka Károly

Vyhlídka Károly

Celé město Šoproň jako na dlani budete mít z královské vyhlídky, kterou naleznete na jednom z kopců v místních rozlehlých lesích. Pokud se rádi odreagujete od městského ruchu v klidné přírodě s čistým vzduchem, rozhodně se na vyhlídku vypravte. Skvělý zážitek z pohodové procházky doplňuje krásný pohled na okolí.

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slunce odrážející se od vodní hladiny, krásná příroda a nespočet možností kulturního i sportovního vyžití, to je Neziderské jezero ležící na rakousko-maďarské hranici. Kolem jezera byste jen marně hledali typickou rakouskou hornatou krajinu, místo ovládají širé zelené pláně plné vinohradů. Neváhejte a dopřejte si tento netradiční pohled.