• Neomezené wellness

 • Vnitřní plavecký bazén

 • Vířivka a finská sauna

 • Rozšířená polopenze

 • Děti do 5,9 let zdarma

Ubytování v  hotelu, který je v harmonii s přírodou

Hotel se nachází uprostřed lesů v přírodní rezervaci Šoproň. Nedaleko je také Neziderské jezero a zámek Esterházy. Do hotelu se dostanete za 2,5 hodiny z Brna a zhruba za 4 hodiny z Prahy.

Všechny pokoje jsou komfortně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén a TV. Klidně s sebou vezměte i svého čtyřnohého miláčka, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitek pro všechny

Restaurace nabízí tradiční domácí či mezinárodní kuchyni. Při pobytu si pochutnáte na bohaté snídani, polévce (13:00 - 14:00 hodin) a večeři (18:00 - 21:30 hodin) formou bohatého bufetu nebo 4 chodů (předkrm, polévka, výběr ze tří hlavních jídel, salát a dezert formou bufetu) dle obsazenosti hotelu.


V hotelu je v českém jazyce k dispozici informační brožurka, informační tabule a menu v hotelové restauraci. Na pokoji navíc oceníte televizní kanál v českém jazyce.


Wellness relaxace neomezeně

K vybavení wellness centra patří plavecký bazén, vířivka jacuzzi, finská sauna, profesionálně vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilovacími stroji.  V případě zájmu můžete využít fitness programy hotelu nebo služby Beauty centra (za příplatek).

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 5,9 let zdarma na přistýlce/v postýlce včetně polopenze a služeb.

 • Děti do 11,9 let 17 €/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

 • Děti od 12 let 32 €/noc na přistýlce včetně polopenze a služeb.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,5 €/osoba od 18 let/noc.

 • Pokoj Superior 10 €/pokoj/noc.

 • Zapůjčení županu 700 HUF/pobyt.

Další info:

 • Z důvodu údržby bude v termínu 26. - 27.11. uzavřeno wellness kromě infrasauny a finské sauny v 6. patře. 25.11. bude lázeňský ostrov v 1. patře zavírat v 19:00 hodin.

 • Kupón není možné uplatnit v těchto termínech 22.12.2018 - 1.1.2019, 15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 31.10. - 3.11.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela H.)

Byli jsme maximálně spokojeni s ubytováním, se stravou, s personálem. Byli jsme se psem a malým dítětem a nebyl vůbec žádný problém. Fakt si ty hvězdičky zaslouží.

Skvělé (Dana B.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Wellness a hlavně jeho pracovník byl supr. Velmi vtipně vedl aquagym. Personál byl vstřícný. Strava byla ve formě švédských stolů. Jídlo nebylo dostatečně teplé. Zelenina nebyla nakrájená.

Vynikající (Libuše K.)

Pobyt odpovídal popisu. Pokoj i koupelna byly sice stísněnější, ale vše vynahradila strava. Velký výběr velice chutných jídel po celou dobu večeří. O víkendu bylo více lidí, ale přesto to obsluha zvládala. Když si objednáte nějaké pití, tak nemusíte platit hned, ale připočítají vám to na závěr, až budete platit pobytovou taxu. Lze platit eury. Kohoutkovou vodu ve džbánu vám přinesou zdarma. Bazén je malý, takže je lepší zajet do termálních lázní Hegyko, což je asi 20 km. Vstupné je 6 Euro. Vše se dá platit eury a domluvit všude německy.

Tipy na výlet

Lázně Hegykő

Lázně Hegykő

Lázně Hegykő nejsou mezi zahraničními turisty tolik známé, pokud tedy hledáte termály, ve kterých bude minimum lidí a nebudete se muset mačkat s ostatními hosty v bazénech, určitě vyrazte právě sem.

Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Léčivá termální voda o teplotě až 55 °C tryská z hloubky 1 434 m, obsahuje především hořčík, jód, sodík a působí příznivě na problémy pohybového aparátu. Ideální je také například při rehabilitacích.

Areál má 7 bazénů, 3 bazény jsou v provozu celoročně (venkovní, krytý a wellness bazén).

V případě, že budete chtít v lázních strávit celý den, potěší vás, že vstupné je zde za velmi příznivé ceny (celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na cca 5,7 €)

Vyhlídka Károly

Vyhlídka Károly

Celé město Šoproň jako na dlani budete mít z královské vyhlídky, kterou naleznete na jednom z kopců v místních rozlehlých lesích. Pokud se rádi odreagujete od městského ruchu v klidné přírodě s čistým vzduchem, rozhodně se na vyhlídku vypravte. Skvělý zážitek z pohodové procházky doplňuje krásný pohled na okolí.

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slunce odrážející se od vodní hladiny, krásná příroda a nespočet možností kulturního i sportovního vyžití, to je Neziderské jezero ležící na rakousko-maďarské hranici. Kolem jezera byste jen marně hledali typickou rakouskou hornatou krajinu, místo ovládají širé zelené pláně plné vinohradů. Neváhejte a dopřejte si tento netradiční pohled.