Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka K.)

Hotel skvělý, výborně jídlo a termální lázně naprosto úžasné. Vřele doporučujeme.

Vynikající (Klára K.)

Velice se nám pobyt líbil- ubytování, strava i lázeňské služby splňovaly to co bylo nabízeno. Byli jsme moc spokojeni.

Vynikající (Jarmila Králová R.)

Příjemný, pro podzimní dny teploučký hotel s příjemným vystupováním personálu na recepci i v restauraci. Jídla množstevně i kvalitativně velký výběr. Využili jsme služeb SAUNY. Zde 3x finská sauna s různou úrovní teplot, 2x pára, 2x aroma kabinky- zde si klient zvolí svou oblíbenou vůni a může relaxovat. Také 2x whirpoolka, ochlazovací bazének a chodníček s oblázky. Ve venkovních bazénech se naší rodince líbila divoká řeka. Byli jme nadmíru spokojeni.

Vynikající (Ján N.)

Pobyt zodpovedal popisu prezentácie.Boli sme veľmi spokojný.Služby boli na vysokej úrovni.

Vynikající (Viera L.)

prostredie splna popisu a podla mna treba dodat ze navstevnik tohto hotela je rozmaznavany na 100% ranajky a vecera bola nad ocakavanie

Vynikající (Zuzana B.)

Velká spokojenost s prostředím hotelu, ochotným a milým personálem. Pobyt naprosto odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v kuponu. Strava vynikající, obrovský výběr. Doporučili bychom určitě navštívit saunu v lázních.

Vynikající (Stanislava K.)

Byli jsme nadšeni, pobyt přesně odpovídal Vaší nabídce, personál hotelu ochotný a strava vysoce nadprůměrná, nebyl problém se domluvit.

Vynikající (pavlina P.)

Vše výborné, vše bylo dle domluvy, strava výborná, hotel pěkný, lázně moc pěkné.

Skvělé (Helena K.)

Prostředí hotelu příjemné, čisté, služby na požadované úrovni, strava dobrá, wellness dobrý. Negativně působilo množství lidí, trochu "masovka".

Vynikající (Alena ?.)

Hotel pěkný, moderní, pokoje dobře vybavené, čisté. Na TV se chytá z našich programů pouze ČT 24. Strava výborná, služby dokonalé. Na recepci se bez problémů domluvíte česky.