Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav T.)

Pobyt aj služby v hotely Palace**** boli na vynikajúcej úrovni, personál, ubytovanie, strava - proste super. Doporujučem!

Skvělé (Josef H.)

Personál vstřícný a příjemný. Strava kvalitní a v dostatečném množství. Pokoj vkusně zařízen, ale matrace pro nás příliš měkké. V televizi nefungoval žádný český program, přestože v hotelovém manuálu byl uveden pod č. 15 ČT 24 (ze zahraničních TV kanálů převažovaly německo a ruskojazyčné, v souvislosti s převažující klientelou hotelu).

Vynikající (Jana H.)

Pobyt odpovídal popisu. Pěkný, čistý hotel. Pouze při plné obsazenosti hotelu je ve wellness centru hodně lidí. 10min chůze od termálního jezera.

Vynikající (Marie ?.)

Byli jsme celkově velmi spokojeni. Jídlo výborné, ubytování na úrovni. Hotel působil dobrým dojmem a také byl.

Vynikající (Ladislav B.)

Zobral som aj priateľov na wellnes pobyt a nemusel som sa hanbiť. Áno, všetko bolo ako sa patrí. Bol som nadovšetko spokojný.

Vynikající (Lenka H.)

Velmi příjemný hotel, personál milý, jídlo výborné. Pokoj s výřivou vanou a koženou sedačkou nás okouzlil. Využívali jsme wellness každý den. Budeme se sem pravidelně vracet. Herková Lenka.

Vynikající (Roman S.)

Pěkné prostředí, jídlo skvělé, personál vstřícný (jenom problém se domluvit česky, pouze Aj nebo NJ). Parkování pod hotelem nebo venku 2 min. od hotelu.

Vynikající (Petra D.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Ubytování pěkné, jídlo dobré, k přírodnímu jezeru blízko. Wellness hotelu jsme navštěvovali denně. Byli jsme se podívat i v městech Sarvár a Budapešť.

Vynikající ( N.)

Vše bylo báječné - ubytování v hotelu Palace odpovídalo 4 star, stravování v hotelu nemělo chybu - vždy všeho dostatek a stále doplňovali při bufetové snídani i večeři do poslední chvíle. Personál milý a laskavý a velice ochotný a usměvavý. Heviz krásné městečko, jezero splnilo očekávání - jen šatnové skříňky a systém jejich přidělování chaotický.....není šance mít skříňku vedle toho s kým příjdete .....a muži ženy dohromady - vše se tlačí a mačká u skříněk po celý den.....

Vynikající (Erika I.)

Pobyt zodpovedal popisu, prostredie bolo veľmi pekné. Strava vynikajúca. Personál ochotný,veľmi príjemný. Odporučenie ďalším zákazníkom: je to dokonalý výber.