Úžasná dovolená v TOP maďarském hotelu

Mjus World Resort ****Superior se nachází v maďarském městečku Körmend, blízko hranic s Rakouskem, národního parku Őrségi i Balatonu. Má tak naprosto unikátní polohu pro bezpočet výletů po Maďarsku. Ať už se vydáte na vlastní pěst nebo se zapojíte do těch, které organizuje hotel samotný.

Elegantní, sofistikovaně řešené pokoje vám poskytnou dokonalé zázemí. Pokoje Premium o rozloze 27 m² jsou plně klimatizované, disponují sejfem, vlastním sociálním zařízením, telefonem, minibarem i fénem.

Hra chutí v Lo Spaghetto restauraci

V hotelové restauraci, jak už název napovídá, se těšte především na různorodá italská jídla. Kromě toho si ale hosté mohou vybrat i z oblíbených mezinárodních pokrmů i tradičních maďarských specialit.

Na snídani si dopřejte dle libosti cokoli z široké nabídky sladkého a slaného. V hotelu se dále nachází snack bary a wellness bar.

Tím pravým lákadlem je rozlehlá SPA zóna s mnoha bazény, saunami a vířivkami, uvolnit se můžete také v tureckých a římských lázních. Děti se zabaví v herně a vy se zatím můžete dokonale zrelaxovat.

Dodatečné info

 • Děti do 1,9 let zdarma na přistýlce se stravou a wellness.

 • Děti do 11,9 let 40 €/noc na přistýlce se stravou a wellness.

 • V pokoji Premium mohou být ubytovány maximálně 3 osoby. V případě pobytu ve 4 osobách budete ubytováni v pokoji Grand (bez příplatku).

 • Místní poplatek 1 €/osoba od 18 let/noc.

 • Pokoj Grand za příplatek 10 €/osoba/noc (v případě ubytování 2 či 3 osob).

 • Za příplatek možnost masáží, SPA a beauty služeb, solárium.

 • Za příplatek možnost zahrát si bowling (10 €/hodina), stolní tenis (3 €/hodina) a fotbal (3 €/hodina), vzdušný hokej (2 €/30 minut) či biliard (3 €/hodina).

 • Za příplatek je možný také pronájem kol (3 €/hodina) a pronájem tenisového, fotbalového a basketbalového hřiště (3 €/hodina).

 • Kupón je pro 1 osobu. Uvedené ceny platí při obsazení pokoje minimálně 2 osobami.

 • Páru, biosaunu, finskou saunu, venkovní vířivku, Kneippův chodník, zážitkovou sprchu, Římské lázně a bazén Mosaic smí využívat pouze osoby starší 16 let.

 • V případě alergie na lepek, laktózu, vejce, ořechy, mléko a další složky je možné připravit speciální stravu. Je však nutné tento požadavek nahlásit alespoň jeden den před nástupem na pobyt. Hotel neposkytuje paleo stravu.

 • Kupón není možné využít v těchto termínech: 14.3. - 17.3., 18.4. - 22.4., 29.5. - 2.6., 7.6. - 10.6., 25.10. - 3.11., 6.12. - 8.12.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:30 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana V.)

Pobyt v tomto hotelu byl absolutně perfektní - krásné ubytování v moderních pokojích, dobré jídlo a nádherné wellness, přesně jak bylo v popisu. Absolvovali jsme v Maďarsku spoustu wellness pobytů na různých místech, ale tento hotel se skvělým zázemím patří mezi nejlepší. Velmi se nám líbily termální bazény, saunový svět i venkovní bazény. Je znát, že je vše nové, čisté a hlavně nebylo přelidněno. Měli jsme sebou dvě děti a těm se nejvíce líbilo v dětských koutcích. Určitě se sem ještě vrátíme.

Vynikající (Vojtěch B.)

Hotel byl vkusně zařízen a odpovídal kategorii. Popis odpovídal skutečnosti. Personál hotelu byl uctivý a snažil se po všech stránkách zpříjemnit pobyt.

Vynikající (Emilie K.)

Na tento pobyt jsme jeli s přáteli, kteří již na tomto hotelu byli. Popis hotelu odpovídal našim představám, vše bylo OK služby, strava, wellness i personál.

Tipy na výlet

Národní park Örségi Nemzeti

Národní park Örségi Nemzeti

Jeden z nejhezčích kousků Maďarska, Národní pak Örségi Nemzeti nabízí nejen krásnou přírodu bohatou na lesy, louky i nejrůznější chráněné rostliny a živočichy, ale také mnoho naučných stezek, cestiček podél řek a potůčků, rozhleden, rybníků a dalšího. Ať už se sem vydáte na jaře, v létě či na podzim, litovat určitě nebudete.

Szombathely

Szombathely

Město na západě Maďarska je turisticky oblíbené kvůli památkám z dob římského impéria, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu a příjemnému prostředí, kterému vévodí rybník Csónakázó s krásným okolním parkem. Nejzajímavějším prvkem města je Iseum, muzeum vystavěné na místě bývalého Isidina chrámu.

St. Gotthard Spa & Wellness

St. Gotthard Spa & Wellness

Díky chodníkům z přírodního kamene, palmám a jiným exotickým rostlinám, se budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítit jako u Středozemního moře. V zážitkové části lázní vás čekají bazény s termální vodou, děti jistě ocení množství skluzavek a jiných atrakcí, dětský koutek a venkovní hřiště. Celodenní vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 290 Kč).