Vodní radovánky a termální voda

Thermalpark St. Gotthard Spa & Wellness (8:00 - 20:00 hodin), který je u turistů vyhledávaným a oblíbeným místem, je jen 2 km (30 minut pěšky) od hotelu. Do tohoto úžasného vodního světa s léčivou vodou máte celodenní vstup v ceně balíčku.

Thermalpark (1 500 m² vodní plochy) nabízí nadstandardní wellness a lázeňské služby. Atmosféru podtrhují palmy a exotické rostliny umístěné v areálu. K dispozici jsou bazény, skluzavky, tobogány, wellness, římské lázně i sauny (finské, infra).

Zdejší léčivá voda pomáhá při léčbě pohybového aparátu, gynekologických obtížích a má příznivý vliv také na nervový systém.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr V.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Prostředí hotelu bylo také velmi příjemné. Strava byla dostačující a výborná. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Hotel nabízel i možnost zapůjčení kol zdarma, čehož jsme využili a absolvovali jsme na nich výlet po okolí, což vřele doporučujeme všem dalším návštěvníkům.

Vynikající (Martin P.)

Hotel byl uvnitř velmi příjemný, čistý s kvalitními službami. Za své okolí nemůže. Městečko není bůhví jaké, ale termální Lázně má typicky maďarsky výborné.

Skvělé (Alena B.)

Hotel byl moc hezký, pouze se nacházel mimo města. Docházková vzdálenost do centra a aquaparku cca 3km.

Skvělé (Jiří B.)

Starší hotel na kraji města, pěkná restaurace, pokoj dost tmavý, jinak jsme obdrželi vše co bylo na kupónu uvedeno recepční servírka v jednom byla příjemná a ochotná.

Skvělé (Simona R.)

Pobyt se nám velmi líbil, krásně jsme si odpočinuli a vřele doporučujeme těm, kteří chtějí skutečně vypnout a relaxovat, na to je toto místo naprosto ideální. Termály úžasné, vhodné i pro dětí, které se tam opravdu zabaví celý den, hotel moc hezký, trochu byl problém s komunikací, anglicky téměř nerozumí, spíše německy, večeře byly naprosto výborné, potěšil nás volný výběr jídel o dvou chodech, porce velké, snídaně slabší. Hotel moc hezký, personál milý - jediné co nás zklamalo je, že v nabídce je psáno, jak je hotel umístěn v přírodě, což není úplně pravda, hotel je přímo na hranicích, kolem je sice pár tújí a keřů, ale to je všechno, jinak kolem nic, pouze staveniště, jak se kolem buduje.

Vynikající (Zuzana Z.)

Pobyt bol super, hotel bol pekný, služby v pohode, raňajky švedske stoly, večera na výber, personál milý.

Skvělé (Eva H.)

Vše, co kupon sliboval, bylo splněno. Jediný problém byla komunikace, personál hotelu, krom jedné recepční nemluví anglicky, německy částečně.

Vynikající (Elena Z.)

Hotel pekný, útulný, personál ochotný, milý - trocha na okraji mesta. Boli k dispozícii bicykle, ktoré treba zmodernizovať a viac sa o ne starať. Na prvú večeru sa dá dostať len autom. Bolo to ďaleko cca 6 km, ale večera stála za to -výborna.

Vynikající (Marcela A.)

Pobyt plně odpovídal popisu, vše, co bylo nabízeno, jsme obdrželi. Zajímavý tip - večeře ve stylové Csárdě.

Vynikající (Václav Z.)

S hotelem i umístěním jsme byli absolutně spokojení, jedinou věc co mohu vytknout je absence anglického jazyk i když byl uveden (byla uvedena AJ, NJ, MJ).