Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dana ?.)

Ano, byli jsme velmi spokojeni, přístup personálu byl velmi vstřícný, ubytování bylo skvělé a obdrželi jsme vše, co bylo ve voucheru uvedeno. A strava byla vynikající!

Vynikající (Monika ?.)

Obdrželi jsme vše, co bylo obsahem kuponu. Ubytování velice pěkné, snídaně chutná, personál ochotný. Lázně pěšky pár metrů.

Vynikající (Olga K.)

Prostředí hotelu pěkné, poskytované služby dobré a odpovídaly nabídce, strava vynikající, personál ochotný, vřele doporučuji!

Vynikající (Andrea M.)

S ubytováním jsme byli naprosto spokojení, čisto, klidné a příjemné prostředí, personál je velice vstřícný. Obdrželi jsme vše, co nám bylo na kupónu nabízeno. Lázně jsou od hotelu vzdáleny cca 5 min. pěšky. Doporučujeme výlet k Neziderskému jezeru.

Vynikající (Dagmar J.)

Krásný a čistý penzion (Marben) s milým personálem a navíc kousek od termálů, výborné jídlo v restauraci Tornácos. Lázně jsou čisté, pohodové - doporučujeme.

Vynikající (Věra M.)

Byli jsme velmi spokojeni, pěkný komfortní penzion, klid, čisto, milá obsluha, bohaté snídaně. Nedalo by se nic vytknout. Nedaleké lázně jsou malé, ale tu nám nevadilo, vstup je levný. Ideální podzimní odpočinek. Věra

Vynikající (Karel B.)

Bylo to všechno super. Bylo super nízké vstupné do místních lázní, kde jsme si to opravdu užili! Doporučuji.

Vynikající (Renata O.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál byl milý, vstřícný a ochotný. Hodnotíme známkou - 1. Všechno co bylo na kuponu uvedeno, jsme absolvovali, bylo to bezva.

Vynikající (Klára K.)

Hotel mě velice překvapil svou vybaveností. Pokoj byl útulný a čistý. Na vnější wellness bylo potřeba se rezervovat. Měla jsem pobyt se snídaní. Personál byl ochotný a vstřícný - pokud něco chybělo, vše doplnili.

Vynikající (Jozef H.)

Prostředí i služby perfektní, akorát bych doporučil, aby si lidi brali s sebou župany do lázní - nedají se tam nikde půjčit (v lázních).