Relaxační pobyt v moderním hotelu Tornacos *** vás čeká v lázních Hegykő na severu Maďarska. Součástí balíčku je bohatá polopenze, neomezený vstup do wellness a fitness centra a jeden den v termálních lázních. Nově také vstup do solné místnosti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Gabriela P.)

Útulný rodinný penzion, dobré jídlo, milý a usměvavý personál. Ráda se vrátím :-)

Vynikající (Jindřich D.)

Je tam krásně a i personál velmi dobrý, ale jedna věc tam schází a to program české televize např - Primy. Byli jsme i v jiných zemích a měli to. Po večer je to tam dlouhé a jejich řeči rozumí málokdo.

Vynikající (Irena D.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hotel je menší, všude čisto, strava výborná. Termály menší, ale dostačující. Jsou hned za rohem. Wellness na vysoké úrovni - nebyla v provozu vířivka, ale to nám nevadilo. Bazén s teplotou 31 stupňů - paráda. Je zde dostatek možností na výlety. Můžeme jen doporučit.

Skvělé (Anna P.)

Penzion je hezký,čistý a útulný. Výběr jídla předčil naše očekávání. Wellnes taky nezklamalo. Personál příjený. Jen malá výtka-mohl by být alespoň jeden slovenský ,nebo český program v televizi.

Vynikající (Dana ?.)

Stravování na vysoké úrovni, personál velmi ochotný, pečlivý, super čistota, určitě doporučuji!

Vynikající (Jiřina D.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, rovněž s jídlem, které bylo luxusní i obsluhou. Nebylo co vytknout.

Vynikající (Anna K.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, odpovídal uvedenému popisu, příjemné klidné prostředí.

Vynikající (Pavel C.)

Moc se nám líbilo, opakovaně jsme navštívili tento hotel. Vše proběhlo super. Služby, personál a strava v pořádku.

Vynikající (Miroslav C.)

Pokoj ,služby, strava výborné.Uvítání v češtině a možnost využít polopenzi během dne jsme zažili poprvé.Doporučuji.

Vynikající (Pavel B.)

Penzion je pěkný, odpovídá popisu, pokoje jednoduše zařízené, ale je tam vše, co člověk normálně potřebuje, všude čisto a pořádek a klid. Personál příjemný, pohodový, i s naší slabou jazykovou výbavou jsme si vše potřebné domluvili. Jídlo také dobré, k večeři na výběr z 6ti jídel - byli jsme jen na dva dny, oba dny byla nabídka stejná, což nám nevadilo, ale při delším pobytu by to možná chtělo změnu. Wellness v penzionu příjemně překvapil, ale chtělo by to delší pobyt, aby si to člověk více užil. Lázně také podle očekávání, menší, klidné, na to že bylo pondělí tedy nebylo vůbec prázdno, ale rozhodně ne přeplněno. Cestou zpět jsme si udělali zastávku v Šoproni, opravdu hezké město (historické centrum), doporučuji.