Luxusní pobyt s parádním wellness

Rozmazlujte se během pobytu v novém hotelu, který je chodbou přímo napojený na termálními lázně s 1 500 m² vodní plochy. Užijte si neomezený relax v bazénech a pochutnejte si na skvělé polopenzi. Dovolenou si zamilují i děti, pro které je zde připravena řada atrakcí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena ?.)

Absolutní spokojenost, vše, co bylo slíbeno, jsme obdrželi, výborná strava, ubytování, wellness. Určitě se vrátíme a vezmeme i rodiče.

Vynikající (Miroslava B.)

Spokojenost se všemi službami, skvělý personál a k snídani bylo čerstvé, teplé pečivo /chleba i cereální, housky taktéž/, s tím jsme se ještě nesetkali. Skvělý výlet do Slovinska /Murska Sobota, která je cca 35 km/.

Skvělé (Zdeněk K.)

Ubytování v hotelu se nám velmi líbilo, absolutní klid, čistota. Vynikající strava, perfektní servírování a obsluha jídelny, perfektní wellness. Personál hotelu velmi vstřícný a ochotný. Snad díky tomu, že klienty jsou z 90% senioři z Rakouska byl ve vodním centru příjemný klid a pohoda. Jedinou vadou na kráse bylo zjištění, že termální voda je pouze v jednom, a to nejmenším vnitřním bazénu.

Vynikající (Pavol D.)

Izby veľké a čisté, pohodlné postele, žaidne vyležané matrace, veľká manželská posteľ bola aj pre deti. Veľký šatník. Na izbe sme dostali župany pre všetky osoby vrátane detí ( pre deti treba zobrať svoje, pretože je dostupná len jedna veľkosť XL). Izby boli upratované každý deň ( treba však na dvere vyvesiť ceduľku). Strava úplna bomba, výborné raňajky, veľký výber - myslím, že si vyberie každý. Pri večeri však treba myslieť na to, že za nápoje sa platí. Aquapark pekný, v zime sú však zatvorené vonkajšie bazény, pre deti dve šmykľavky. Po 11:00 však nenájdete voľné lehátko. Je tu aj plavecký bazén 6 dráh 25m, paráda. Bufet pri bazéne celkom slušne zásobovaný, dve kompletné denné menu plus jedlá na objednávku, zákusky, ceny, oproti aquaparkom u nás, o 30 percent lacnejšie. A naviac personál vždy usmiaty a ústretový. Dohovoríte sa maďarsky, nemecky, angličtina pobiednejšie. Ceny sú uvádzané v eurách a HUF, hotel má "špeciálny kurz HUF/EUR", takže je výhodné platiť na záver pobytu v HUF v hotovosti.

Vynikající (Jana S.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Pokoje moderní, velké, pravidelně uklízené. Jídlo luxusní, na výběr mnoho druhů, vybere si každý, dostatek ovoce. Personál ochotný a vstřícný. Krásné termály, atrakce i pro děti. Krásná dovolená, doporučujeme všem!

Vynikající (Jitka H.)

Hotel byl velmi pěkný, čistý a personál velice vstřícný. Máme dvě malé děti a moc jsme si to užili. Strava vynikající. Plánujeme další zakoupení voucherů v tomto hotelu.

Skvělé (Jozef K.)

Podmienky suhlasili so skutočnostou. Wellness ok. Strava dobra. Ako nedostatok sa javila hromadna akcia pre nemeckych klientov / cca 120 osob/ a z toho prameniaca preplnenost priestorov hotela i kupelov.

Vynikající (Miroslav H.)

S pobytem jsme byli nad očekávání velmi spokojeni, dříve jsme navštívili Sarvar a Tapolcu, ale zde se nám líbilo nejvíc. Žádný shon v restauraci ani wellness. Mnoho bazénů vnitřních- plavací 25 m, klidový, termální, 2x vířivka, dětské bazény. Venku 3 velké bazény! Není problém při špatném počasí se koupat. Vynikající strava - cca 7 druhů jídel u večeře, možnost rezervace stolu. Kvalitní ubytování, čistota pokoje. Ochotný personál.

Skvělé (Petr V.)

Pěkný čistý hotel, který odpovídá popisu. Velmi dobrá strava se slušným výběrem. Možnost občerstvení v lázeňské zóně. Personál hotelu ochotný. Jedinou vadou bych označil povýšenecké, odměřené a mírně arogantní jednání pracovníka recepce.

Vynikající (Iva ?.)

Prostředí hotelu splnilo naše očekávání. Se službami spokojenost, vše fungovalo dle daného kupónu. Stravování nad očekávání. Personál příjemný a ochotný. Vybavení pokoje dostačující, pouze chyběl sušák na plavky, který by se v pohodě vešel na balkon.