Užijte si také celodenní vstup do wellness centra Calimbra Wellness Hotelu **** jen 650 metrů od vašeho ubytování (otevírací doba 8:00 - 22:00 hodin) a relaxujte v jednom ze dvou bazénů, saunách, solné jeskyni a páře.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Hubert F.)

Hotel a prostředí odpovídalo popisu nabídky. Hotel se opravdu nachází v klidné části města, parkování bez problémů před hotelem. Jídlo dobré a celkem i výběr, snad ho mohli doplňovat častěji i bez upozorňování hostů. Lázně opravdu blízko hotelu cca 500 metrů. Lázně samotné jsou velice zajímavé, určitě stojí za zhlédnutí.

Vynikající (Blanka S.)

Hotel sice bylo obtížnější najít, ale setkali jsme se s místním usedlíkem, který mluvil rusky a dovedl nás až do hotelu :). Venkovní vzhled hotelu není nic moc. Ale interiér byl skvělý, rovněž pokoje byly velice pěkné. Strava v hotelu byla na jedničku a rovněž personál hotelu byl perfektní. Ani jedna z nás neovládá dobře němčinu či angličtinu, přesto jsme se domluvili. V restauraci se jeden číšník snažil mluvit slovensky i česky. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Dokonce jsme byli ubytování dříve než mají uvedený check in a odjížděli později než byl check out, a to bez příplatku. Lázně jsou taky skvělé, jenom v jednom bazénu nám voda přišla, že 30 stupňů nemá, ale našli jsme si teplejší bazény. Bohužel jsme tam byly mimo sezónu, takže venkovní bazény nebyly otevřené. Jediné co bych lázním vytkla je málo lehátek uvnitř lázní a nedotažený bazén "hvězda", to hvězdné nebe se objevovalo tak na 3 vteřiny, takže si to člověk nemohl ani užít. Jinak městečko je skvělé pro rodiny s dětmi, mají tak krásný park s dětským hřištěm, jezírkem kde si můžete půjčit lodičky, bobovou dráhu, opičí dráhu

Skvělé (Aleš V.)

Hotel se nám líbil, vše odpovídalo popisu, vše slíbené jsme dostali. Strava dobrá, personál milý a ochotný. Město Miškolc-Tapolca nic moc.

Skvělé (Vladimír P.)

Pobyt odpovídal popisu, strava na odpovídající úrovni. Jeskyně kousek od hotelu velmi dobrá akustika - spíše wellness než lázně.

Skvělé (Dagmar K.)

Výborné jídlo. Příjemný a vstřícný personál. Ubytování v pohodě. Všude čisto. Jeskynní lázně vhodné pro všechny generace. Zajímavý je výlet na hrad a do ZOO v Miskolci.

Vynikající (Robert F.)

Boli sme velmi spokojni strava velmi dobra personal mili. Odporucame aj ostatnim zakaznikom.

Vynikající (Peter M.)

Hotel se nám líbil, strava byla vynikající a personál hotelu příjemný a ochotný. Vše, na co jsme měli nárok dle kuponu, nám bylo nabídnuto.

Skvělé (Věra R.)

Hotel, hezký, čistý, v malé vzdálenosti od Skalních lázní, což byl cíl našeho výletu.

Vynikající (Vitaly E.)

Všetko bolo super, od príjemného personálu, super jedla, super ubytovanie a krásne výlety aj kúpele.

Vynikající (Renáta H.)

Všetko bolo super, od príjemného personálu, super jedla, super ubytovanie a krásne výlety aj kúpele.