Termální lázně Sárvár potěší malé i velké. Ubytujte se jen pět minut od nich v Hotelu Aqua *** a užijte si pobyt se snídaní, láhví vína a zapůjčením kol pro dva. V ceně pobytu je také vstup do lázní nebo sleva na vstup, pokud zůstáváte jen krátce.

Příjemné prostředí hotelu

Hotel Aqua *** je příjemný rodinný hotel v maďarském lázeňském městě Sárváru. Pochlubit se může svou výhodnou polohou pět minut chůze od termálních lázní i útulnými pokojemi. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, posezením a vlastní koupelnou, některé mají také balkón.

V hotelové restauraci si pochutnáte na snídaních servírovaných formou bufetu.

Odpočinek v termálech

Lázně si užije každý bez rozdílu věku. Pro děti je tu bazén s umělými vlnami a spousta skluzavek, dospělí se rádi naloží do bazénů s léčivou vodou o teplotě kolem 35 °C. Navíc hned vedle dětského bazénu je velká vířivka, kde můžete pohodlně relaxovat a zároveň odsud po očku sledovat vaše ratolesti. Zajít si můžete i do saunového světa.

Místní termální voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma v dětské postýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 11,9 let 13 €/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 17,9 let 17 €/noc na přistýlce včetně snídaně.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,7 €/osoba od 18 let/noc.

 • Sváteční příplatek (15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 29.4. - 5.5.) 30 €/kupón. V těchto termínech je ubytování možné minimálně na 3 noci.

 • Klimatizace 10 €/noc.

 • Domácí mazlíček 10 €/noc.

 • Vratná záloha na zapůjčení županu 17 €.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 13:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Lázně Sárvár

Lázně Sárvár

Dětský bazén s umělými vlnami, spousta skluzavek, vyhřívané bazény s vodou z léčebných pramenů o teplotě kolem 35 °C a masážními tryskami zajistí, že si výlet užijí všechny věkové kategorie. Navíc hned vedle dětského bazénu je velká vířivka, kde můžete pohodlně relaxovat a zároveň odsud po očku sledovat vaše ratolesti.

Zajít si můžete i do saunového světa, kde na vás čeká finská sauna, parní lázeň, aromakabina a další atrakce zajišťující odpočinkový zážitek.

Místní termální voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Celodenní vstupenka do lázní vás vyjde na 11,4 € (cca 300 Kč). Vstup do saunového světa stojí 5,5 € (cca 140 Kč). Otevírací doba lázní je každý den 8:00 - 22:00 hodin.

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské zahrady byly vyhlášené už v době renesance, v dnešním velkém arboretu naleznete přes 300 druhů stromů a keřů. Zařízení zpříjemňuje návštěvu centra lázeňského města. Pokud chcete vidět 400 let staré duby či vzácné magnolie, je celoročně přístupné arboretum tím pravým místem, kde strávit odpolední vycházku.

Hrad Nádasdy

Hrad Nádasdy

Hrad v lázeňském Sárváru byl už od 16. století dějištěm událostí důležitých pro celé Uhry. Dnes zde najdeme kulturní centrum, uměleckou galerii, knihovnu i Muzeum Ference Nádasdyho, který byl manželem slavné Elizabeth Bathory řečené Čachtická paní. Pokud jedete na dovolenou do Sárváru, tuto památku byste neměli vynechat.