Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Judita L.)

Hotel je pekný a hlavne veľmi kľudný. Personál je ústretový, strava bola vynikajúca. Pri wellness máte pripravené nápoje pre pitný režim - voda z balóna, pitnej fontány pri wellness recepcii bylinkový čaj. V hoteli je veľký výber doplnkových služieb - rôzne masáže, kaderníctvo, kozmetika.

Vynikající (Ľudovít V.)

Všetko bolo výborné. Odporúčanie na výlet - borpatika v blízkosti hotela - ochutnávka vín.

Vynikající (Ivana V.)

Velmi sme boli spokojni s pobytom, urcite sa tam este vratime, sluzby, strava, prostredie maximalna spokojnost.

Skvělé (Monika D.)

Hotel - starší, ale udržovaný, čistý. Personál - vstřícný (check in od 14hod., nás ubytovali hned po příjezdu ve 12hod. a mohli jsme rovnou využít i služeb), jazykové znalosti (perfektně anglicky, německy, rusky). Strava - dostačující, něco chutnalo více něco méně, každý si vybere díky formou rautu neboli švédských stolů, na výběr večeře nebo oběd, my chodili na večeře (1 nealkoholický nápoj zdarma, dezerty, zmrzlina u večeře). Wellness - menší než vypadal na fotkách, ale dostačující. 1x plavecký bazén, vířivka, 1bazén s termální vodou rozdělen na 2 menší bazény (v 1. 34°C,2. 36°C), venkovní bazén s masážními prvky. Uvnitř wellness- 1xsauna, 1x biosauna, 1x pára. Venku sauna. Okolí- Héviz není městečko s nočním životem, ale oblíbili jsme si kavárnu ILLY, kde mají otevřeno do 23hod. Termální jezero Héviz super, ale starší.

Vynikající (Milan P.)

Velmi se nám na hotelu líbilo, vše dokonce překonalo naše představy - strava, úklid, přístup personálu, vybavení a možnosti hotelu z hlediska prožití aktivní dovolené atd.

Vynikající (Jaroslav B.)

Všude v hotelu čisto, zařízení udržované, personál ochotný. Kvalitní termální wellness. Široký výběr kvalitního jídla.

Vynikající (Renata V.)

Hotel leži v krásnom prostredí. Všetko zodpovedalo podla popisu. Strava bola pestrá a wellness bol tiež perfektný. Personal bol ochotný.Heviz je krásne mesto na denne i večerné prechádzky.

Vynikající (Hana N.)

Prostředí hotelu velmi příjemné, vynikající strava, prostředí wellness udržováno v čistotě, personál příjemný, ochotný.

Vynikající (2 K.)

Veľmi ústretový personál, čisté izby, krásny hotelový wellness, vynikajúca strava. Určite sa tam ešte vrátime.

Vynikající (Iveta J.)

Vsetko bolo super, sluzby, personal, zariadenie v spa. Len hotelove izby trochu zastarale, ale ciste a mali všetko potrebné.