Prvotřídní relaxace v Büku

Dokonalý pobyt zažijete v penzionu, který je postaven v bavorském stylu, a navíc leží jen tři minuty od populárních lázní. Relaxaci v horké vodě tak budete mít na dosah. A aby toho nebylo málo, odpočívat můžete také přímo v penzionu - v sauně i infra sauně. Využijte také možnost zapůjčení kol a poznejte přírodní krásy Büku a jeho okolí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana V.)

Vše odpovídalo popisu. Krásné komfortní ubytování, příjemný personál a protože jsme byli v penzionu sami a tím se nevyplatilo vařit, dostali jsme zde bohatou snídani a na další jídlo (večeři) jsme chodili s kupónem do nedaleké restaurace, kde jsme byli velice mile překvapeni, jak přístupem personálu, který mluvil ČESKY tak i vynikající chutí polévek, jídel a salátů. Také jídelní lístek byl v češtině. V termálech jsou také české nápisy. Určitě pojedeme zase.

Vynikající (Lenka S.)

Byli jsme velice spokojený, bylo o nás velice dobře postaráno, vše platilo co bylo na kuponu.

Vynikající (Pavel K.)

S ubytováním,službami a termálními lázněmi jsme byli naprosto spokojeni.Doporučuji na 100%

Vynikající (Jaromír N.)

Hotel krásně vybavené pokoje, pohodlné spaní. Stravování max. spokojenost. Wellness služby nebyly nabídnuty, ale po celodenním pobytu v lázních to ani nevadilo. Ze zdravotních důvodů jsme museli přeložit pobyt a žádný problém.

Vynikající (Zdeňka D.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Příště pojedeme znovu a možná na ten pobyt kdy jsme byli ubytování

Vynikající (Jaromír N.)

Ubytování v hotelu pěkné, čisté. Stravování polopenze - velká spokojenost. Byli jsme podruhé a vše v pořádku.

Vynikající (Milan K.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, penzion byl krásný a pokoj dobře vybaven - malá kuchyňka, základní nádobí, vybavení pokoje moderní. Snídaně dostačující, na večeře jsme chodili do 5 minut vzdálené restaurace - výběr ze dvou jídel. Parkování ve dvoře. Byli jsme v období velkých mrazů a na pokoji nám bylo teplo.

Vynikající (Vilibald F.)

Naša prvá návšteva, strava výborná, nezaznamenali sme problémy. Určite sa tam ešte vrátime.

Vynikající (Hana V.)

Penzion Bajor jsme navštívili již podruhé, opět bylo všechno výborné, pokoj čistý, personál příjemný a ochotný, snídaně v penzionu velmi rozmanitá a chutná, večeře v nedalekém hotelu (cca 5 min) také velmi chutná, výběr z několika jídel, polévek, příloh, salátů, zeleniny a zákusků formou švédského stolu. Wellness jsme nevyužili z nedostatku času, ale venkovní bazén byl večer k dispozici a také velké posezení pod přístřeškem s možností grilování na grilu. Na podzim pojedeme zase.

Vynikající (Michal P.)

Penzion odpovídal popisu, personál byl příjemný, ubytování na velmi slušné úrovni a dokonce hovořil česky a to i v lázních, kde dokonce veškeré informace a jídelní lístky byla psané v češtině.