Chcete si užít parádní odpočinek v lázních? Tak to se vydejte na pobyt do hotelu Amstel ***, který leží jen 5 minut chůze od populárních lázní Rába Quelle. Do těch máte celodenní vstup zdarma! Navíc vás čeká také skvělá polopenze a vzít s sebou můžete i dítě do 10 let zdarma. Paráda!

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslava F.)

S hotelem jsme byli spokojeni. Personál je milý, vstřícný. Bylo milé, že při poslední návštěvě mluvila paní recepční slovensky. Zvláště kladně hodnotím možnost výběru jídel při příjezdu. Myslím, že za vše hovoří skutečnost, že tento hotel navštívíme již po šesté.

Vynikající (Ivana D.)

Byli jsme velmi spokojeni, není nic co by se nám nelíbilo. Prostředí hotelu i personál splnilo naše očekávání.

Vynikající (Přemysl G.)

Zdravím, v hotelu jsme byli 6 noci. Vše odpovídalo popisu .Hotel fajn, čistota super a personál příjemný!! Jídlo vcelku dobré, vícechodové menu, porce menší, ale k najezení plně stačí. Jen nás trochu rozladilo 3 krát málo teplá večeře... Ale jinak super. Umístění hotelu super, cca 200 metrů od lázní, kousek centrum. Dále doporučuji navštívit v okolí termální lázně Velký Meder na SK, památka Panonhalma cca 20 km od Gyoru. Hotel doporučuji!! Grusser

Skvělé (Katerina P.)

Výborné večeře, milý personál, kousek od lázní, starší vybavení hotelu ale čisto, snídaně průměrné.

Vynikající (Erich N.)

Super, děkuji, nemám, co bych vytkla. Museli jsme posunout termín, bylo mám mile vyhověno, zařízeno, bez průtahů a ochotně ;-)

Skvělé (Drahomíra C.)

Strava byla výborná, průměrné ubytování (velmi malá sociálka a starší vybavení) , služby personálu byly v pořádku.

Vynikající (Josef B.)

Celková spokojenost. Paní majitelka je moc milá a ochotná a vaří tu výborně. Kuchaříka jsme pochválili.

Vynikající (Markéta V.)

pobyt odpovídal prezentaci, jídlo, hotel, lázně, ve všem spokojenost, kdo chce na všem si něco najde, my jsme si jely s partou holek užít termály a to se nám splnilo, hotel doporučuji.

Skvělé (Lenka J.)

Tento pobyt už jsme zakoupili podruhé, poprvé jsme zde byli letos v dubnu. Tentokrát jsme neměli tak dobrý pokoj, bohužel postele byly rozvrzané/č.206/ a báli jsme se v noci pohnout, abychom se vzájemně nerušili. Také hotelová kuchyně nám dělala trošku problém, jídla z fritézy a mražené polotovary v oblibě nemáme. Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný, poloha hotelu výborná. Vyhovovalo nám také, že pes byl zdarma - měli jsme sebou dva malé pejsky-nikomu nevadili - spíše naopak. I to, že si hotel za pejsky nic neučtuje hrálo roli v našem výběru, navíc okolí je pro pobyt se psem velmi vhodné. Tyto klady převýší zápory / hlavně gastronomické/, takže určitě hotel ještě navštívíme.

Vynikající (Vojtěch W.)

Všechno bylo za dané finance bez problému a v pořádku. Jedinné, co bych vytknul, jsou sprchy na pokojích, které jsou napevno na zdi bez hadice, což je docela nepraktické zejména, pokud máte malé děti (např. 3 - 7 let), neboť nedorůstají ještě takové výšky, aby byla sprcha pro ně použitelná.