Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Relaxace v privátním wellness

Pro hosty je v hotelu také moderní wellness centrum, ve kterém si můžete dopřát řádný odpočinek. Užijte si privátní vířivku, finskou saunu a relaxační lehátka. K dispozici je také speciální Jade masážní lehátko a solná jeskyně, ve které načerpáte novou energii.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Helena T.)

Hotel v pořádku, personál vstřícný, strava chutná, výběr naprosto dostačující, oceňuji i možnost teplé zeleniny na snídani. Škoda jen, že v termálech není možný zlevněný např. tříhodinový vstup nebo možnost pobyt přerušit.

Skvělé (Petr S.)

Ubytování jsem využil již opakovaně. Hotel čistý, ochota personálu, výborné snídaně, ale bohužel velké zklamání při večeři. V den příjezdu malý výběr prezentovaných specialit (nabídka pouze klobásy, vepřových žeber a jaternice). Druhý den v nabídce večeře špagety bez masa nebo špagety s řízkem (velice nezvyklá kombinace). Sauna vyhřátá pouze na 60-70 stupňů se opakuje každý rok. Lázně vyhovující. Celkový dojem i přes určité nedostatky dobrý.

Skvělé (Ondřej J.)

Prostředí hotelu na velmi dobré úrovni. Balíček neobsahoval vstup do lázní. Jinak jsem spokojen.

Vynikající (Jiří S.)

Líbilo, ano ano, ochotný, v obchodech platit Eurem a předem se zeptat zda budou vracet také Euro.

Vynikající (MIROSLAVA B.)

UBYTOVÁNÍ VELMI HEZKÉ,PERSONÁL OCHOTNÝ A VSTŘÍCNÝ, STRAVA VELMI DOBRÁ, VEŠKERÉ SLIBOVANÉ SLUŽBY POSKYTNUTY. DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ V PONDĚLÍ - VÝRAZNÉ SLEVY, JINAK CENA 10,5 E OD 8,00 DO 20,00 HOD

Skvělé (Sylva S.)

Předem objednaný pokoj s balkonem nebyl v den příjezdu k dispzici,stěhovali jsme se až druhý den.Bylo možné srovnat kvalitu dvou pokojů-nedostatky v úklidu,balkon plný pavučin a starého listí,nefunkční lednice. Jinak kuchyně výtečná,obsluha trochu vázla.

Skvělé (Katarína H.)

S poskytnutými službami sme boli spokojni, hotel príjemný, strava veľmi dobrá , príjemné sú prechádzky po mestečku a pobyt v kúpeľoch je výborný na celkovú relaxáciu.

Skvělé (Soňa W.)

Pobyt a služby odpovídaly nabídce. Překvapilo mne, že na recepci nikdo neuměl ani slovo česky nebo slovensky, přitom většina hostů byli slováci a češi. Mimo hotel restaurace i termály měly jídelníček i nabídky přeložené do slovenštiny, všichni se snažili alespoň základní fráze odpovídat slovensky nebo česky. Jinak jsme byli se službami hotelu spokojeni.

Vynikající (Renata H.)

Úžasný relax, vše bylo dle nabídky, nádherné okolí na nenáročné procházky, úžasná maďarská kuchyně a víno.

Skvělé (Ladislav P.)

pobyt odpovídal popisu, kromě solná jeskyně - nebyla, ubytování velmi dobré, snídaně průměrné, večeře podprůměrné (podávané studené- vráceno, žádná omluva), recepce velice vstřícná. Termální lázně velice pěkné.