• Lázně jen 50 m od hotelu

 • Privátní wellness pro dva

 • Vířivka a finská sauna

 • Masážní lehátko na 30 minut

 • Bohaté snídaně a večeře

Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Hotel v areálu vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár

Město Mosonmagyaróvár, které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní. Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkónem.


Thermal Hotel Superior *** jsme osobně ověřili a nejvíce nás nadchlo privátní wellness, široká nabídka masáží a ochotný personál. Do lázní je to skutečně jen minutu chůze, takže můžete jít z hotelu klidně rovnou v županu. Více se dočtete na našem blogu ZDE.


Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny. K večeři je na výběr vždy alespoň jedno jídlo s masem a jeden vegetariánský pokrm.

Relaxace v privátním wellness

Pro hosty je v hotelu také moderní wellness centrum, ve kterém si můžete dopřát řádný odpočinek. Užijte si privátní vířivku, finskou saunu a relaxační lehátka. K dispozici je také speciální Jade masážní lehátko a solná jeskyně, ve které načerpáte novou energii.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 5,9 let zdarma včetně polopenze (a vstupu do lázní dle varianty).

 • Dítě do 11,9 let 25 €/noc na přistýlce včetně polopenze

 • Dítě do 11,9 let 33 €/noc na přistýlce včetně polopenze a vstupu do lázní.

 • Dítě od 12 let za 35 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě do 17,9 let 44 €/noc na přistýlce včetně polopenze a vstupu do lázní.

 • Další dospělá osoba na přistýlce 47 €/noc včetně polopenze a vstupu do lázní.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,2 €/osoba/noc.

 • Sezónní příplatek (10.6. - 31.10.) 5 €/pokoj/noc.

 • Sváteční příplatek (17. - 20.8., 19. - 23.10.) 3 €/osoba/noc.

 • Příplatek za pokoj s balkónem 8 €/noc.

 • Možnost zapůjčení županu za 1,5 €/noc (záloha 20 €/župan - vratná při odevzdání nepoškozeného županu).

Další info:

 • Kupón nelze využít v termínech 7.8., 14.8., 19.8., 21.8., 5.9., 18. - 19.9., 21. - 23.9., 27. - 30.9., 25. - 28.10.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta P.)

Boli sme velmi spokojný dostali sme všetko čo bolo na kupone. Strava bola výborná welness na 100 percent, personal velmi milý a ochotný. Aby to vyskušali lebo voda je výborna.

Skvělé (Sylva E.)

Hotel jsme navštívili podruhé. Pobyt odpovídal popisu a měli jsme vše, jak bylo uvedeno v kuponu. Strava dobrá, nějaké minusy se vždy najdou. Jako například páteční večer, uvedený jako s maďarskými specialitami a maďarskou hudbou. Když na nás z várnice vykouklo kuře na paprice, dále candát a pečená krkovice, jako příloha rýže, bramboráčky a těstoviny, byli jsme značně v rozpacích. Když k tomu ale začal hrát borec na klávesy nějaké moderní písničky, tak jsme raději asi po hodině odešli. Ale co bylo nejhorší, tak to byl velmi, ale opravdu velmi nechutný dědek - hlídač parkoviště před hotelem. Jak máte uvedeno ve voucheru, že můžete zavazadla naložit a vyložit, tak se vám stane, že když už mu na parkoviště vjedete, tak už se po 5ti minutách nedostanete ven, protože spustí závoru. Na recepci nám sdělili, že s tím nemohou nic dělat. Takže byste měli mít uvedeno, že zavazadla budete vláčet z protějšího parkoviště nebo se hádat s dědkem. Ale my tam jezdíme hlavně kvůli lázním a ty jsou skvělé.

Vynikající (Renata H.)

Hotel jsme navštívili již po několikrát, je to úžasná možnost pro relax, hotel leží hned vedle lázní a rádi se tam vracíme. Bohužel při naší návštěvě na jaře se nám zdálo, že se zhoršilo stravování. Napsali jsme odezvu a minulý týden jsme tam jeli znovu. Byli jsme mile překvapeni, stravování bylo výborné, opět úžasná maďarská kuchyně. Už se těšíme na další návštěvu :).

Tipy na výlet

Lázně Mosonmagyaróvár

Lázně Mosonmagyaróvár

Léčebné lázně a plovárna se nacházejí uprostřed zeleně v blízkosti centra města a jsou oblíbeným relaxačním místem lidí všech věkových kategorií. Nechte na sebe působit účinky léčivé vody ve venkovním léčebném (35 - 37 °C) či sedacím (30 - 33 °C) bazénu. Velcí i malí si jistě oblíbí venkovní termální bazén (30 - 32 °C), kde jsou k dispozici také různé atrakce jako například vodní hřib.

Vhod přijde také plavecký termální bazén (30 - 32 °C), kde si zároveň můžete i posedět. Zaplavte si také v krytém bazénu s délkou 33,3 metrů a teplotou 28 - 29 °C nebo v plaveckém venkovním bazénu o délce 25 metrů (26 - 28 °C).

Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy (termální pramen tvoří alkalická, hydrogen-uhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 km a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí choroby kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek a další nemoci.

Györ

Györ

Maďarské město Györ se nachází jen kousek od slovenských hranic a jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období. Úzké uličky mezi historickými budovami, pobřeží Ráby a jednoho z ramen Dunaje, oblíbené termální lázně, restaurace s maďarskými specialitami, rozmanité kulturní akce, to vše na vás v Györu čeká.

Zámek Fertőd

Zámek Fertőd

Zajímavým cílem rodinného výletu může být největší maďarský zámek Fertőd. Krásná barokní budova z roku 1770, které se přezdívá „maďarský Versailles“, byla domovem slavného knížete Esterházyho i věhlasného hudebního skladatele Josepha Haydna, jenž mnoho let dirigoval místní orchestr. Dnes je na zámku veřejnosti přístupné muzeum.