Nejen že si odpočinete, sauny i vířivka blahodárně působí na vaše zdraví. Například pobyt v páře detoxikuje, pomáhá proti revmatickým bolestem a bolestem svalů. Teplota zde se pohybuje v rozpětí 40 - 45 °C. Finská sauna pro změnu posiluje imunitu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ján G.)

Služby počas Veľkonočných sviatkov boli nadštardné, stravovanie bolo podávané formou švédskych stolov oproti kuponu, kde večere mali byť výberom z troch jedál. Napriek tomu, že boli sviatky aj wellnes fungoval celodennom režime. Personál sme hodnotili priamo v hoteli s 5 hviezdičkami.

Vynikající (Daniela T.)

S hotelem jsme byly spokojené, jak s úrovní ubytování, příjemným personálem - zvlášť na recepci hotelu, zvlášť pak s jídlem - večeře byly vynikající. Pouze nefungovala vířivka, na což jsme byly při příjezdu upozorněny. V saunovém světě vadí při relaxaci hučení kompresoru, ale využily jsme ho jen jednou, přijely jsme hlavně do termálních lázní.

Vynikající (Lenka L.)

V hotelu jsme byli velmi spokojení, od recepce až po skvělé pokrmy. Všude čisto a útulno. Personál na jedničku.

Vynikající (Mária K.)

S pobytom sme boli velmi spokojny. Ponuka zodpovedala realite. V hotelu nebol problem s jazykom. Hovorili po nemecky aj anglicky. Jedina vec co nam vadila bol vyber jedla. Dali nam ponuku a na 3 noci bol vyber z 5 jedal.

Vynikající (Maria K.)

Pohodu a kľud narúšala práve realizovaná rekonštrukcia. Strava výborná, ochotný personál. Odporúčame.

Vynikající (Renata Hupianová H.)

Prostedie hotela bolo pekne, ciste. Pobyt zodpovedal popisu. Personal hotel bol velmi úrijemny dalo sa dohovorit nemecky-angicky dokonca aj slovensky :-).

Vynikající (Marek ?.)

Hotel - ubytování, jídlo i personál super, bez připomínek. Doporučuji. Prostorný pokoj, kde jsme byli 2 dospělí a 2 děti. Taktéž zázemí - koupelna s WC prostorné a čisté. Jediná nevýhoda, že náš pokoj byl na rohu rušné křižovatky, takže při otevření okna rušil hluk z ulice. Jinak vše 100%.

Vynikající (Zdeněk B.)

Jako bývalý kuchař a pracovník v hotelových službách musím konstatovat, že kvalita stravování i obsluhujícího personálu byla na velmi vysoké úrovni. S klidný svědomím mohu hotel každému doporučit.

Skvělé (Milan B.)

Pobyt splnil naše očekávání. Personál milý, jídlo výborné. Celkové hodnocení 9.

Vynikající (Eliška Adamcová A.)

V tomto hotelu se nám velmi líbilo. Personál, služby, jídlo vynikající, pokoje čisté, prostorné, vše co bylo na kuponu jsme dostali. Tento pobyt hodnotím zatím jako nejlepší.