Luxusní pobyt s parádním wellness

Rozmazlujte se během pobytu v novém hotelu, který je chodbou přímo napojený na termálními lázně s 1 500 m² vodní plochy. Užijte si neomezený relax v bazénech a pochutnejte si na skvělé polopenzi. Dovolenou si zamilují i děti, pro které je zde připravena řada atrakcí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (vanda R.)

Byli jsme velmi spokojeni - hotel velmi pěkný, balkon v každém pokoji, jídlo super, personál příjemný, vstup do termálek v hotelovém županu. Jedině co nám chybělo bylo dorozumívání. U jídla sice byly popisky české, ale jinak se nedá domluvit. Chybí instrukce alespoň ve slovenštině- tipy na výlety (včetně popisu trasy ať busem nebo na půjčených kolách). Kdo neumí anglicky nebo německy se těžko domlouvá. Szentgotthard určiět doporučime známým.

Vynikající (Miroslava B.)

Spokojenost se všemi službami, skvělý personál a k snídani bylo čerstvé, teplé pečivo /chleba i cereální, housky taktéž/, s tím jsme se ještě nesetkali. Skvělý výlet do Slovinska /Murska Sobota, která je cca 35 km/.

Vynikající (Jana V.)

V tomto hotelu jsme byli již podruhé a opět velmi spokojeni. Výborné jídlo jak na snídani, tak i na večeři - určitě si každý vybere. Wellness také výborné - velký plavecký, termální bazén a vířivky, dětský a zážitkový bazén, tobogány. V sauně jsme ocenili bar k občerstvení. Ubytování taktéž bez chyby - snad jen, že na pokojích bylo zbytečně horko, teplota se nedala dobře regulovat.

Vynikající (Jitka H.)

Hotel byl velmi pěkný, čistý a personál velice vstřícný. Máme dvě malé děti a moc jsme si to užili. Strava vynikající. Plánujeme další zakoupení voucherů v tomto hotelu.

Vynikající (Jana S.)

Voucher jsme dostali od dcery jako dárek a s dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Výborné jídlo, krásné a čisté pokoje, příjemný a ochotný personál.

Vynikající (Věra S.)

Moc pěkný hotel, spoustu jídla, které bylo báječné. Mohu všem doporučit. A pokud vezmete s sebou své děti, budete celá rodina moc spokojená.

Vynikající (Martina H.)

Hotel krásný, pokoje, koupelna, vše čisté, moderně zařízené, odpovídající popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, strava luxusní, jak snídaně tak večeře, všeho dostatek a za nás velký výběr. Bazény čisté, nebylo přeplněno, nikde žádné fronty. Personál jak v hotelu tak i v Termalparku příjemný, ochotný, obsluha v restauraci i v bufetu u bazénu také. Čas jsme trávily pouze u bazénů.

Skvělé (freymaid M.)

Strava vynikajuca, personal pozorny k hostom, okolie a prostredie pekne, ale mohli by viac akvizicii v turizme okolia propagovat.

Vynikající (Ondřej K.)

Vše bylo v nejlepším pořádku a kvalitě. Na výlety jsme bohužel nikam nevyráželi. Stále pršelo.

Vynikající (Petr V.)

Vše bylo na 1*. Strava vynikající, jídlo velmi chutné, neustále doplňované. Personál stále usměvavý. Prostory čisté, zeleň v termálních lázní umocňovala tu pohodu.