Zajeďte si na dovolenou s celou rodinou a užijte si ubytování v Hungária Panzió jen necelý kilometr od jedinečných jeskynních lázní. V penzionu vás čekají sauny, solná jeskyně i solárium. Na děti čeká hřiště a herna.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Po pouhých 12 minutách chůze dorazíte k léčivým pramenům a jezeru ukrytému v jeskyni. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a jen ve vnitřních prostorách se nachází hned několik bazénů: 2 termální s teplotou vody 33 - 35 °C, římský, bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) a dětský. Nechybí ani saunový svět, lázeňské a wellness služby.

Léčivý vliv pramenů jezera Várhegy, které mají teplotu 30 °C, pomáhá hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (dle sezóny).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Iveta J.)

Všetko bolo ok, prostredie pekné príjemné mimo hlavnej cesty, personál ústretoví milí ochotní, strava chutná, jaskynné kúpele veľmi pekné zvláštne originálne.

Skvělé (Ivan U.)

Prostredie hotela bolo slušné zodpovedalo cene,strava bola dobrá, chýbala čerstvá zelenina na raňajky , personál bol ochotný chýba však viac informácii v slovenskom-resp. českom jazyku nakolko penzion navštevuje hodne Slovákov a nie každý je rečove zdatný.

Vynikající (jaroslav R.)

Ano byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou a mile překvapeni jeskynními lázněmi. Vše co bylo uvedeno v nabídce co se tyká wellness jsme měli k dispozici.

Skvělé (Eva R.)

Vše co bylo v kupónu jsme obdrželi, solná jeskyně byla pouze místnost - spíše solná inhalace. V pokoji nebylo dobře uklizeno, personál vynikající.

Skvělé (Michal F.)

Až na hotelový wellness ktorý bol veľmi slabý bolo všetko super príjemný personál a úžastná kuchyňa za skvele ceny. Izby primerané cene všetko pekné čisté, jediný problém je sprcha to nebol sprchovací kút ale len sprcha v kúte žiadna vanička ani záves ani nič, takže keď sa niekto sprchuje, tak cez guličky to pomaly odteká a cela kupelka so záchodom sú mokré.

Skvělé (Petr Horák H.)

Pobyt hodnotím velmi kladně, vše co bylo součástí voucheru jsme obdrželi. Pokoje byly čisté, s balkónem, personál ochotný. Jídlo bylo trochu jednotvárné, ale zato chutné. Pobyt doporučuji.

Vynikající (Lenka P.)

Personál bol veľmi milí a ústretoví, strava bola dobrá akurát každý deň podobná.

Vynikající (Lenka B.)

Penzion pěkně vybaven, personál vstřícný, milý a vždy ochotni cokoliv poradit a pomoci.

Vynikající (Monika S.)

Prostredie hotela bolo naozaj super, personál bol veľmi príjemní a milí. Čo mi chýbalo, tak to boli poháre na izbe. Je to síce maličkosť, ale... Inak všetko bolo super.

Skvělé (Petr N.)

Vše bylo dle dispozic. Jídlo troch skromnější, byl by dobrý výběr příloh. Řízek s rýží fakt není u nás běžný.