Pátráte po dovolené, která snoubí odpočinek ve wellness, lázně i procházky po historickém městě? Pak rozhodně zamiřte do hotelu Platan *** v Székesfehérváru a užijte si snídaně, večeře při svíčkách i turecké lázně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Judita P.)

Personál hotela bol veľmi milý a ústretový, vo všetkom nám poradili, strava dobrá, hotel wellness nemá.

Skvělé (Mario K.)

Pobyt zodpovedal popisu. Personal ustretový, izba utulna. Boli sme prvý zakaznici Zlavokingu v tomto hoteli a vsetko super, až na trosku slabsiu Wi-fi. Odporucam hotel hotelovu restauraciu a kupele parada, ako rozpravka tisic a jedna noc.

Vynikající (Linda N.)

Pobyt odpovídal popisu v nabídce, služby také, personál byl milý, výlet určitě si zajet na Křížový vrch.

Skvělé (Judita F.)

V kupone bolo uvedené , vstup do tureckých kúpeľov ale ten kupón sme nedostali. Pred kúpou kupónu sme volali do hotela, či majú na daný termín voľné miesto a až potom sme kúpili kupón a hneď sme rezervovali ubytovanie telefonicky, na druhý deň nám zavolali, že nemajú na daný termín voľné miesto, ale potom sa to vyriešilo a dostali sme peknú veľkú izbu.

Skvělé (Dana M.)

Klady: hezký hotel, pokoj i sauna, umístění blízko historického centra a lázní Arpád (cca 10 minut pěšky), hlídané parkoviště Zápory: hlučné chodby (uklízečky ráno), na recepci nevěděli nic o 30 % slevě na vstup do zámku, výběr večeří pouze v maďarštině, což byl pro neznalce tohoto jazyka problém :-).

Skvělé (Stefan V.)

Dobrá poloha hotela, blízko centra, parkovisko vo dvore hotela, dostali sme všetko čo obsahoval kupón, ochotný a milý personál, poradili ktoré miesta máme navštíviť, doporučujeme určite navštíviť - Bory vár, trocha nespokojnosť - okno nemá sieťku proti komárom...