Ten nejlepší pobyt v Hévízu v luxusním hotelu Health Spa Resort Aqua **** kousek od jezera. V ceně neomezené wellness s bazény s termální vodou, saunami i fitness. Pro děti je připravena herna, hřiště i bazén.

Pobyt si užijí také děti, pro které je připraveno dětské hřiště, herna a bazén. Samozřejmostí je zapůjčení židličky či postýlky. Přes léto v hotelu probíhají animace. Dítě do 5,9 let ZDARMA.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (2 H.)

Byli jsme velmi spokojeni. Vše splnilo naše očekávání. Ani jsme nestačili využít vše, co bylo nabízeno. Strava předčila naše očekávání, rozhodně si nemůžeme na nic stěžovat. Personál se choval velmi vstřícně a ochotně.

Skvělé (Václav H.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, pobyt popisu odpovídal a vše jsme obdrželi. S poskytovanými službami jsme byli též spokojeni, personál hotelu byl velmi příjemný. Jediným mínus bylo počasí, které se bohužel nedá ovlivnit.

Vynikající (Martin P.)

Spokojnosť. Ubytovanie primeraná, strava a wellness na vysokej úrovni, príjemný personál.

Skvělé (Robert H.)

Hotel byl v rekonstrukci, ale i tak se personál snažil, aby pro nás byl pobyt příjemný. Výborná kuchyně.

Vynikající (Eva C.)

Hotel byl luxusní, nad naše očekávání. Služby nadstandardní, co se týká stravy, skutečně gurmánský zážitek. Do termálních bazénů jsme sjeli výtahem v županu přímo z pokoje. No prostě skvělé.

Vynikající (Jana T.)

Vše OK, personál super a strava víc než luxusní. Hotel jsme neopustili a tak tipy na výlet - bohužel.

Vynikající (Miroslav D.)

Starší vybavení pokoje, ale vše v naprostém pořádku. Vynikající strava. velmi vstřícná obsluha.

Vynikající (Jiří B.)

Prostředí hotelu velmi útulné. Personál od recepce až po jídelnu velmi milý a ochotný. Všude čisto. Voda v bazénu průzračná. Strava naprosto dokonalá s bohatým výběrem teplé i studené kuchyně. Byl jsem tam již 3x a určitě ne naposledy. Rád se tam vracím.

Vynikající (Magda P.)

Pobyt v hotelu odpovídal popisu, s poskytnutými službami a wellness jsme byli nadmíru spokojeni, strava vynikající - veliký výběr, ovoce, zákusky, zmrzlina, dostatek nealkoholických nápojů, večer několik druhů vín a pivo. Personál byl velice milý, pozorný a ochotný. Možnost koupání v termálním jezeře, vzdáleném cca 5 min pěšky od hotelu.

Vynikající (Milena V.)

Vše naprosto skvělé. Od ochoty na recepci, po skvělý servis ve wellness. Jídlo naprosto předčilo naše očekávání - veliký výběr, kvalita. Byla nás parta - 7 lidí a všichni se na tomto hodnocení shodujeme.