Odpočiňte si ve vyhlášeném lázeňském městě Györ. Hotel Konferencia *** v centru města a jen 700 m od lázní nabízí chutnou polopenzi a neomezený vstup do bazénu a sauny. Dítě do 4,9 let má pobyt s vámi zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jitka H.)

Jednání personálu bylo trochu rozpačité. Strava výborná. Hotelový bazén přechlorovaný.

Vynikající (Eva S.)

Vše bylo skvělé, jen první den jídlo neodpovídalo našemu očekávání. Ale další den bylo již vše v pořádku.

Skvělé (Soňa ?.)

Starší hotel šikovně umístěný v centru města. Blízko do termálů, blízko do obchodů a restaurací na oběd. Vybavení pokojů je již starší, ale zato jsou pokoje prostorné a útulné, hodně úložného prostoru. Veliký balkón. Byly jsme ubytováni ve 2. Patře. Domluva v angličtině, recepční se snaží domluvit. Super teplý bazén a sauna, tu je potřeba nahlásit hodinu předem na recepci. Snídaně vynikající, každý si vybere, ovoce, čerstvá zelenina, chutné sýry, uzenina, vajíčka, klobásky, parky, musli, pečivo, paštiky, marmelády, nugety, atd. 3 druhy juice, kávy, čaje. Večeře byla při menším počtu lidí servírovaná, jinak bufetová. Chutná, zejména je zde oblíbená rýže, různá masa na výběr, kuskus, dobré omáčky a úžasné deserty. Na parkování před hotelem je potřeba každý den nová kartička. Vhodné pro rodiny s dětmi. Mohu jedině doporučit.

Skvělé (Ján G.)

Boli sme spokojní hlavne s polohou hotela v centre mesta obklopený historickými budovami. Veľmi milý a ochotný personál. Pozn. Vhodné by bolo obnoviť zariadenie a hlavne kúpeľne.

Skvělé (Růža K.)

Hotelové služby velmi kvalitní = jídlo, wellness, personál. Ubytování v přízemí, tudíž jsme dle kuponu neměli romantický výhled, ale výhled do zdi a na schodiště, okna se nedala otvírat, tudíž nebyla možnost větrání. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme, je z něj kousek do termálů i na hezké procházky po starém městě, ale budeme požadovat pokoje v prvním nebo druhém patře, které se nedají s přízemními srovnat!

Vynikající (Tomáš M.)

Prostředí i umístění hotelu velmi dobré, personál velmi příjemný, strava výborná. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Doporučujeme termální lázně Raba - Quelle.

Skvělé (Dušan R.)

Popis hotela zodpovedal, izba nezodpovedala, personál dobrý, strava primerná, wellness slabší.

Vynikající (Marie K.)

Se službami i stravou v hotelu jsme byli naprosto spokojeni, stejně jako s milým a ochotným personálem. Prostředí hotelu odpovídá jeho stáří a ceně, což naprosto vynahradí jeho umístění v centru města a v blízkosti lázní. Mohu jen doporučit.

Skvělé (Libuše S.)

Hotel stojí na pěkném místě v centru historického města, je starší i vybavení, ale všude čisto. Mně vadilo, že náš pokoj neměl balkon a že nebylo žádné posezení venku. Hotel je asi určen na konference, schůze, svatby a tak tam skoro každý den byla nějaká akce. Jídlo bylo dobré personál ochotný, ale domluva pouze angl. a něm.

Vynikající (Helena C.)

Hotel odpovídal popisu. Strava výborná, k večeři tolik ze se to nedalo ani sníst. Bazén po vyžádání taky ok. Personál se snažil, ale jelikož neovládáme jazyky, tak trochu problém, řešili jsme to slovníkem. Termály super a vzdálenost asi těch 700m v poho.