V Hotelu Napfény *** v lázeňském městě Zalakaros si užijete polopenzi i bohaté wellness s bazény, saunami, fitness i vířivkou. Pobyt si užijí také děti, mají tu hračky i kreativní místnost. Místní lázně máte pár kroků.

Hotel s nadstandardně vybaveným wellness

Hotel Napfény *** najdete v lázeňském městě Zalakaros jen 150 m od místních lázní. Ubytováni budete v elegantních pokojích s kabelovou TV, samostatnou koupelnou a hlavně pohodlnými postelemi. Váš den začne snídaní formou bufetu a před ulehnutím se zakončí servírovanou večeří.

Hotel se pyšní rozsáhlým wellness, kam budete mít během svého pobytu neomezený vstup. Hosty všech věkových kategorií nadchnou termální bazény se zábavnými i funkčními prvy, jako je krční sprcha či protiproud.

Ve fitness najdete rotoped, běžecký pás i kombinovaný cvičicí stroj. Zapotit se ale můžete i bez námahy, a navíc si pobytem v sauně vyčistíte póry a detoxikujete tělo.


Kromě Lázní Granit Zalakaros doporučujeme stojí za to vypravit se k Balatonu, obzvlášť jestli jste v této oblasti poprvé. Tzv. maďarské moře leží jen 30 km od Zalakarosu.