Chcete být v centru dění, mít Balaton po jedné ruce a pulzující kulturní život po té druhé? Pak jste v CE Napfény Hotelu *** na správné adrese. Hotel leží kousek od břehu a nabízí komfortní ubytování se snídaněmi.

Báječná dovolená v hotelu u Petőfiho promenády

CE Napfény Hotel *** vás dostane svou výbornou polohou hned u Balatonu, na začátku Petőfiho promenády. Je tak vhodný pro všechny, kdo chtějí být neustále v centru dění. K nejbližší pláži je to odsud 150 m, do centra Siofóku asi 5 minut.

Hotel nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou, klimatizací a všechny také mají balkón s výhledem na jezero. Na snídaně se vydejte do přízemí, kde najdete nejen restauraci, ale také koktejlový bar, kam si vždy můžete zaskočit na dobrý drink.

Siofók - město nekončící zábavy

V okolí hotelu na vás čeká množství restaurací, kaváren, obchůdku, barů a nočních klubů. Pokud se hodláte na dovolenou vydat se svými ratolestmi, potěší vás také 50 metrů vzdálený Jókai Park s hřištěm. Asi 100 m od hotelu se nachází amfiteátr, kam můžete zamířit na koncerty a jiné kulturní akce.

Za teplého počasí jistě uvítáte možnost vykoupat se v Balatonu nebo vyzkoušet windsurfing. Pokud jste pro aktivnější dovolenou, vyrazte si na kolech. Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony.