Sárvár je krásné místo pro dovolenou ve dvou i pro rodiny. Ubytujte se v moderním Onyx Luxury Aparthotelu ****, v ceně balíčku máte snídaně či polopenzi a navíc vstupenku do lázní. S dětmi využijte dvoupokojové apartmá.

Luxusní dovolená pro dvojice i rodiny v Sárváru

Onyx Luxury Aparthotel **** leží v maďarském Sárváru jen 300 metrů od lázní a wellness centra. Ubytování je zajištěno v pokojích a apartmánech se soukromou koupelnou, TV s plochou obrazovkou, klimatizací a balkonem nebo terasou. V apartmánech je k dispozici i kuchyňka s mikrovlnnou troubou, kávovar či toaster.

O stravování se však postará zdejší restaurace, výběr mezi snídaněmi a polopenzí je na vás.

Hotel je zařízený v moderním stylu, pokoje hrají veselými barvami a projasní tak i vaši dovolenou. Pro děti je připraveno dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami.


Na portálu Booking. com získal Onyx Luxury Aparthotel **** vynikající hodnocení 9,4 z 10. Můžete se spolehnout, že zamíříte do maximálně komfortního a čistého hotelu v ideální lokalitě.


Město Sárvár se vám zalíbí díky svým zeleným parkům a zahradám, historickému centru s hradem a v neposlední řadě díky zdejším vyhlášeným termálním lázním.