Zajeďte si do lázeňského Siófoku u maďarského jezera Balaton a užijte si luxus v CE Plaza Hotelu ****, kde vás čeká wellness s bazénem o rozloze 200 m² a sauny. Dítě do 5,9 let má navíc pobyt s vámi zdarma.

Luxusní odpočinek a parádní wellness

Rádi byste si zajeli na dovolenou k Balatonu a zároveň si užili komfortní ubytování a kvalitní služby? Pak je CE Plaza Hotel **** v lázeňském městečku Siófok to pravé pro vás.

Ubytováni budete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, TV/SAT a WiFi. V místní stylové restauraci Granario vás čekají bohaté bufetové večeře, u snídaní se můžete těšit na teplé i studené pokrmy, salátový a ovocný bar.

Coral wellness centrum umístěné přímo v hotelu nabízí zážitkový bazén velký 200 m², finskou, infra i bio saunu, páru a další lákadla. Vybrat si můžete i z bohaté nabídky masáží a jiných wellness procedur.

Hotel, který si děti zamilují

Děti si budou moci vybrat ze speciálního dětského menu, navíc je pro ně připravena dětská část restaurace s malými stolečky a židličkami. V prostorách hotelu navíc najdete nádherný dětský koutek, kde se vaše děti vyřádí. Nechybí tu třeba skákací hrad, playstation, deskové hry a puzzle, ping pong a obrovská spousta hraček. Děti se mohou zůčastnit plavání pro nejmenší či víkendového animačního programu (tvořivá dílnička). V létě je k dispozici venkovní hřiště.