Poznejte maďarskou metropoli plnou architektonických památek a termálních lázní. Čeká vás ubytování v centru, takže to všude budete mít blízko a vyrazit můžete až po vydatné snídani. Dítě do 11,9 let bude s vámi zdarma.

Ubytování v centru Budapešti

King´s Hotel *** sídlí v nádherné historické budově v centru Budapešti, v blízkém okolí najdete spoustu turistických zajímavostí.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových klimatizovaných pokojích vybavených samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou a fénem, LCD TV, telefonem, minibarem a trezorem. K dispozici je také rychlovarná konvice na přípravu čaje a bezplatné WiFi připojení. Některé pokoje mají také balkón.


Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi. Jedno dítě do 11,9 let bydlí s rodiči zcela zdarma. Zdarma s vámi bude na pokoji i jeden domácí mazlíček, pejska tedy můžete vzít také.


V ceně balíčku máte snídaně formou bufetu, které vám dodají potřebnou energii na prohlídku města. Ať už si přeje navštívit muzea, ponořit se do léčivé termální vody nebo se procházet po nádherných bulvárech, Budapešť vás uchvátí. Abyste si její krásy mohli užít co nejvíc, hotel nabízí proudloužený check out až do 15:00 hodin.