• Venkovní i vnitřní termální bazény

 • Vířivka a kneippova koupel

 • Klasická sauna a infrasauna

 • Plná penze po celou dobu pobytu

 • Animační programy v ceně

Relaxační pobyt ideální pro seniory, páry i rodiny v hotelu Barátság *** s plnou penzí a neomezeným vstupem do wellness s termální vodou přímo v hotelu. Kromě léčivé vody si užijete i sauny, vířivku nebo parní lázeň.

Relaxace v Hajdúszboszló

Kde jinde nechat pečovat o své zdraví než v lázních, které nemají konkurenci - v oblíbeném maďarském městě Hajdúszboszló. Hotel Barátság ***+ vám nabízí ubytování v komfortních barevně sladěných pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkónem, TV, telefonem, malou lednicí, sejfem a WiFi.


Určitě uvítáte klidnou atmosféru hotelu a možné služby lékařů, kteří dělají z tohoto pobytu také vynikající dárek pro rodiče či prarodiče.


Wellness, široká nabídka procedur i večerní zábavy

Součástí hotelu je wellness centrum, kde najdete několik vnitřních i venkovních bazénů s termální vodou a zážitkovými prvky, plavecký bazén, bazén pro děti, vířivku, bublinkovou lázeň, saunu, infrasaunu, parní a Kneippovu lázeň.

Posedět u kávy můžete v baru Tiffany. Třikrát týdně zde večer hraje živá hudba. V U-Pub si můžete zahrát bowling nebo billiard.

Populární termální lázně a aquapark s tobogány

Lázeňský komplex se nachází od hotelu 800 m (cca 10 minut pěšky) a nabízí zážitky během celého roku, a to nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s dětmi.

Aquapark má rozlohu více než 30 ha. Najdete zde propojené komplexy lázní s bazény s termální vodou, aquapark a Aquapalace. Léčit se můžete i zevnitř popíjením místní minerálky Pávai Vajna. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu cca 1 900 HUF/osoba (cca 160 Kč).

Dodatečné info

Děti:

 • První dítě do 3,9 let zdarma včetně přistýlky a plné penze.

 • Dítě od 4 let 13 €/noc v SEZÓNĚ A, 17 €/noc v SEZÓNĚ B na přistýlce včetně plné penze.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,6 €/osoba/noc.

 • Parkování v uzavřeném areálu hotelu střeženém kamerami 2,2 €/noc.

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj

  • 8,5 €/osoba/noc v SEZÓNĚ A, zdarma při pobytu na 4 noci.
  • 8,5 €/osoba/noc v SEZÓNĚ B.
 • Zapůjčení županu 5 €/pobyt.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lenka L.)

S pobytom bola celá rodina spokojná po všetkých stránkach - ubytovanie čisté, milí ľudia - recepčná, čašníci....., strava chutná.

Vynikající (Vlasta P.)

Pobyt zcela splnil naše očekávání, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak i se stravováním. Prostředí bylo bezvadné, personál přívětivý. Počasí (vedro) nám nepřálo, noci bez klimatizace byly nepříjemné, ale klimatizace nebyla ve smlouvě, takže to jenom na okraj. Hotelový wellness zcela postačující, takže jsme ani nemuseli chodit do lázeňského areálu.

Vynikající (Annamaria K.)

Hotel je veľmi dobrý, na dobrom mieste-v centre. Neviem povedať nič negatívne, lebo aj personál je veľmi milý :) A za také peniaze plnú penziu nedostaneme nikde.

Tipy na výlet

Lázně Hajdúszoboszló

Lázně Hajdúszoboszló

Lázeňský komplex nabízí svým návštěvníkům nezapomenutelné zážitky během celého roku, a to nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s dětmi.

Aquapark má rozlohu více než 30 ha, Najdete zde propojené komplexy lázní s bazény s termální vodou, aquapark a Aquapalace.

Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek, termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového a dýchacího ústrojí, při problémech se zažívacím ústrojím, léčbě gynekologických obtíží a kožních chorob.Léčit se můžete i zevnitř - popíjením místní minerálky Pávai Vajna.

Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 180 Kč), otevírací doba lázní je každý den od 7:00 do 19:00 hodin.

Lázně Hungarospa

Lázně Hungarospa

Lázeňský komplex Hungarospa nabízí svým hostům nezapomenutelné zážitky během celého roku. Aquapark má rozlohu více než 30 ha. Najdete zde propojené komplexy lázní s bazény s termální vodou, aquapark a Aquapalace. Zdejší alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek, a je tak vhodná pro léčení potíží pohybového a dýchacího ústrojí, při problémech se zažívacím ústrojím, léčbě gynekologických obtíží a kožních chorob. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 180 Kč).

Debrecen

Debrecen

Jedno z největších měst Maďarska přitahuje turisty zejména zajímavou historií a spoustou památek, bohatou kulturou a proslavenou gastronomií. Kromě prvotřídních uzenin si v Debrecenu pochutnáte také na vynikajících vínech z blízké tokajské oblasti. Navštívit můžete jeden z místních architektonicky zajímavých kostelů či rekreační zónu Velký les.