Vydejte se do Tapolcy u Balatonu s nádhernými jeskyněmi. Nechte se rozmazlovat v luxusním Hunguest Hotelu Pelion ****. Čeká vás polopenze a neomezený vstup do wellness se zážitkovými bazény. Dítě do 5,9 let zdarma.

Hotel přímo propojený s léčivou jeskyní

Užijte si ubytování v luxusním Hunguest Hotelu Pelion ****, který se nachází v Tapolce - městě známém pro své jeskyně s jedinečnou polohou kousek od Balatonu. Hotel se nachází v centru města v rozlehlém parku. Unikátní je tím, že je přímo propojen s léčivou jeskyní.

Krásný hotel nabízí moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, telefonem, WiFi a minibarem.

Těšte se na chutnou polopenzi, která se servíruje v hotelové restauraci, kde kromě maďarské kuchyně ochutnáte i mezinárodní speciality. V lobby baru si můžete vychutnat dezert, kávu či něco ostřejšího.

V Hunguest Hotelu Pelion **** myslí také na děti. Najdete tu Club Pinocchio, kde na děti dohlíží školené učitelky a hrají si s nimi. Samozřejmostí je herna a dětské hřiště.

Luxusní wellness s vlastní termální vodou

Hunguest Hotel Pelion **** má vlastní wellness centrum (otevřeno denně od 7:00 do 19:00 hodin), kde nechybí bazén s termální vodou, bazén pro děti, vířivka, zážitkové koupele, sauna, infrasauna, biosauna, posilovna i solárium.

  • Termální voda tryská z hloubky 224 m, má teplotu 37 °C a obsahuje hořčík, vápník a minerální látky. Pomáhá při revmatických a kloubových onemocnění, chronických zánětech páteře i zlomeninách.

Můžete si odpočinout i u některé z nabízených masáží a dalších procedur anebo si zacvičit gymnastiku.

V ceně balíčku máte také vstup do léčebné jeskyně, která je bezprašná a má teplotu 14 - 16 °C. Vysoká vlhkost a čistý vzduch léčí a uklidňují, jsou vhodné pro alergiky a při dalších obtížích s dýchacím ústrojím.

Kvalitní víno i plavba na lodičce v jeskyni

Doporučujeme navštívit podzemní jeskyni, která je jen 300 metrů od hotelu. V krásné jezerní jeskyni, která byla prohlášena za mimořádný chráněný přírodní výtvor, se můžete plavit na loďkách po křišťálové průzračné vodě. Plavba v jeskyni je skvělý zážitek. Vstupné cca 1 000 HUF (cca 115 Kč)/dospělý a 700 HUF (cca 80 Kč)/děti 4 - 14 let.

Severní oblast Balatonu je vyhlášeným vinařským krajem. U Tapolcy je několik přírodních parků ideálních k vinařské turistice - v kopcích jsou schované romantické vinné sklípky, kde můžete zdejší vína ochutnat.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Věra H.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Strava a wellness vynikající, rezervy jsme viděli pouze v úklidu pokoje, už při ubytování jsme si všimli vrstvy prachu na skříňkách, za celý pobyt nám pouze jednou vynesli koš.

Vynikající (Petr V.)

Pěkný hotel odpovídal popisu. Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi k naší spokojenosti. Dobrá a pestrá strava, pěkné a čisté wellness, vč. všech typů saun s celodenním provozem. V odpoledních hodinách neomezený přístup do léčebné jeskzně. Personál v pořádku ochotný a jazykově vybavený. Všechny služby poskytované v pohodlí jednoho komplexu. Typ: městské jeskyně /přednáška,film,projížďka na lodi- vstupné 2.000,-HUF/

Vynikající (olga N.)

Prostředí hotelu bylo senza, personál vstřícný, nemohlo si na nic stěžovat. Na výlet můžete dojet k Balatonu, je asi půl hod. cesty autem.

Vynikající (Ľubomír H.)

Prostredie,služby, ako i ochota personálu boli na vysokej úrovni. S pobytom sme boli veľmi spokojný.

Vynikající (Alena L.)

Pobyt v tomto hotelu jsme absolvovali již 5x, z čehož vyplývá, že jsme tam spokojeni. Jen tentokrát nás trochu překvapil personál u večeře, kdy jsme si chtěli objednat víno a trvalo téměř celou večeři, než se nás někdo všiml. Snažili jsme se na sebe upozornit máváním, ale vždy koukali na jinou stranu.

Vynikající (Emília V.)

Super pobyt, všetko čo bolo na kupóne sme dostali, výborná strava, voda, aj okolie Tapolcy včetne jaskyne.

Vynikající (Jana Z.)

Velká spokojenost. Vše fungovalo bez jediného problému. Vynikající snídaně a výborné večeře, zákusky, ovoce. Snad jen by mohlo být o 1-2 bazény více, ale navíc zde je jeskyně, kterou jsme využívali. Mohu s čistým svědomím doporučit.