• Neomezené wellness

 • Bazény s termální vodou

 • All inclusive strava i nápoje

 • Dítě do 5,9 let zdarma

 • Aqua-fitness, jóga a další

Ten nejlepší pobyt v Hévízu v luxusním hotelu Danubius Health Spa Resort Aqua **** kousek od jezera. V ceně neomezené wellness s bazény s termální vodou, saunami i fitness. Pro děti je připravena herna, hřiště i bazén.

Luxusní 4* wellness hotel Danubius

Pokud hledáte opravdu luxusní relaxační pobyt, vydejte se do Hévízu - oblíbené maďarské lokality. Ubytujte se v hotelu Danubius Health Spa Resort Aqua ****, který je prvním wellness a léčebným hotelem s all inclusive u již zmíněného jezera.

Ubytováni budete v prostorných a moderně vybavených pokojích Standard, které se nachází v prvním až pátém patře. Každý pokoj má výhled na lesopark anebo město. Nechybí vlastní sociální zařízení s vanou, fén, župan, trezor, kabelová LCD TV, telefon, minibar (za poplatek), WiFi a klimatizace.

Za příplatek můžete být ubytováni i v nejvyšších patrech v modernějších pokojích Superior, kde navíc najdete také varnou konvici a je zde připravena i káva a čaj.


Pobyt si užijí také děti, pro které je připraveno dětské hřiště, herna a bazén. Samozřejmostí je zapůjčení židličky či postýlky. Přes léto v hotelu probíhají animace. Dítě do 5,9 let ZDARMA.


Wellness - lenošení v bazénech s termální vodou

Užijte si neomezený vstup do wellness, kde se můžete vykoupat v několika krytých bazénech s termální vodou (33 °C a 37 °C), dále je tu částečně venkovní bazén, který má 200 m² a plně venkovní bazén s Kneippovým chodníkem (otevřeno od května do září). Pro ty nejmenší má hotel dětský vnitřní bazén. K dispozici je také sauna (finská, infra), pára, léčebné i wellness procedury, fitness centrum a sportovní programy.

Luxusní 4* wellness hotel

Pokud hledáte opravdu luxusní relaxační pobyt, vydejte se do maďarského Hévízu. Ubytujte se v Health Spa Hotelu Aqua ****, který je prvním wellness a léčebným hotelem s all inclusive u jezera Hévíz.

Ubytováni budete v prostorných pokojích Standard, které se nachází v prvních pěti patrech. Nechybí tu vlastní sociální zařízení s vanou, fén, župan, trezor, kabelová LCD TV, telefon, minibar (za poplatek), WiFi a klimatizace.

Wellness - lenošení v bazénech s termální vodou

Užijte si neomezený vstup do wellness, kde se můžete vykoupat v několika krytých bazénech s termální vodou (33 °C a 37 °C), dále je tu částečně venkovní bazén o 200 m² a plně venkovní bazén s Kneippovým chodníkem (od května do září). Pro ty nejmenší má hotel dětský vnitřní bazén. K dispozici je také sauna, pára, léčebné i wellness procedury, fitness centrum a sportovní programy.

Dodatečné info

Děti:

 • Na všech pokojích je možnost pouze jedné přistýlky. Při pobytu rodin s více dětmi budete proto ubytovaní ve více pokojích - cena se pak odvíjí dle ceníku hotelu pro jednolůžkové pokoje. O ceně se informujte na hotelu předem.

 • Dítě do 5,9 let zdarma na přistýlce s all inclusive.

 • Dítě do 13,9 let 25 €/noc na přistýlce s all inclusive.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,8 €/osoba od 18 let/noc.

 • Parkování 3 €/noc. U pobytu nad 7 nocí zdarma.

 • Pokoj Superior za příplatek 25 €/pokoj/noc.

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 25 €/noc.

Další info:

 • Kupón platí pro 1 osobu. Ceny platí při obsazenosti pokoje 2 osobami.

 • Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

 • Hotel nabízí propojené pokoje pro rodiny, pokoje pro alergiky a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.

 • Jeden z bazénů (částečně venkovní) bude kvůli údržbě v termínech 8.4. - 10.4.2018 a 7.10. - 9.10.2018 uzavřen. Ostatní bazény budou otevřeny.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 25 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana S.)

Hotel se nám líbil, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi a vše odpovídalo popisu. V hotelu jsme se domluvili rusky. Jídlo výborné a velký výběr, všeho dostatek, wellness super. Jezero je úžasný zážitek, vstupné na 3 hodiny stojí 2600 forintů, ale dá se koupit vstupenka přímo v hotelu za 2250 a na jezeru jsme si ju jen vyměnili za čipové hodinky se skříňkou. Jinak město nic moc, jeden obchod jak druhý, ale úplně nám stačil hotel a jezero. A jediná chyba, že téměř nikde nesmí menší děti, do každé vody doporučovali vstup asi od 14 let a bylo vidět, že se to dodržuje.

Vynikající (Hajnalka B.)

Max. spokojnosť! super jedlá, kvalitný wellness a čo sa majú ešte v slovenských hoteloch naučiť- je ochota a správanie personálu bolo výnimočné...

Vynikající (Jiří ?.)

V dané cenové relaci super hotel s vlastními termálními bazény, příjemná a vstřícná obsluha. Doporučujeme navštívit centrum Hévízu a termální jezero, jako tip na výlet do okolí nedaleko stojící hrad v Sümegu.

Tipy na výlet

Termální jezero Hévíz

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku.

Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Farmářský trh v Hévízu

Farmářský trh v Hévízu

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.

Hévíz Museum Collection

Hévíz Museum Collection

Muzeum v Hévízu (Helytörténeti Gyűjtemény Hévíz) bylo založeno v roce 2004. Návštěvníci slavných lázní tak mají možnost dozvědět se víc o jejich historii, i poznat významné osobnosti této oblasti. V muzeu najdete jak stálé expozice, tak ty dočasné - zpravidla se tady vystavují díla současných umělců a lokálních autorů.