• Neomezený vstup do bazénu

 • Neomezený vstup do sauny

 • Neomezený vstup do fitness

 • Snídaně po celou dobu

 • Dítě do 11,9 let zdarma

Luxusní pobyt v hotelu uprostřed parku, ale zároveň blízko centra Budapešti. Těšte se na bohaté snídaně, wellness s bazénem a saunou, vstup do fitness a 20% slevu do restaurace. Dítě do 11,9 let má pobyt s vámi zdarma.

Parádní hotel uprostřed parku

V Budapešti najdete jen pár hotelů, které stojí v obležení přírodou uprostřed krásného parku, ale zároveň jsou nedaleko centra. Naštěstí je Danubius Hotel Flamenco **** jedním z nich. Jen 650 metrů od hotelu je zastávka metra Móricz Zsigmond.

Ubytováni budete ve standardních pokojích s možností přistýlky, kabelovou televizí, telefonem, rádiem, trezorem, minibarem, koupelnou s vanou a fénem. Z okna pokoje je nádherný výhled na pahorek Sashegy a do parku.


V Danubius Hotelu Flamenco **** se zajímají o ochranu životního prostředí. Za svůj ekologický přístup si vysloužili titul „Zelený hotel“.


Pochutnejte si nejen na snídaních

V hotelu najdete hned několik míst, kde se dobře najíst či napít. Ráno začněte v hotelové restauraci, kde se podávají bohaté snídaně formou bufetu. Těšte se na sladké i slané variace, nechybí ani ovoce. V restauraci či zimní zahradě si vychutnáte mezinárodní i maďarské pokrmy, dezerty, wellness menu a nechybí ani pokrmy pro vegetariány. V Lobby Baru si dejte zákusek a kávu nebo jiný z mnoha nápojů - koktejlů, likérů a piv. V odpoledních hodinách navíc hraje živá klavírní hudba.

Relaxace přímo v hotelu

Odpočinout si zajděte do wellness. K dispozici je krytý bazén s protiproudem, pohodlná lehátka i finská sauna. Využít můžete také Premier Fitness Flamenco s kardio a posilovacími stroji a činkami. Probíhají také různá skupinová cvičení – jóga, aerobik, X-press. Za příplatek chyťte bronz v soláriu nebo si dopřejte masáž.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 11,9 let zdarma včetně přistýlky a snídaně.

Příplatky:

 • Parkování 2 200 HUF/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.

Lázně Gellert

Lázně Gellert

Ve velkolepých prostorech téměř 100 let starých lázní najdete bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, venkovní bazén s termální vodou, vířivku, saunu, solárium a parní lázně.

Termální léčivá voda v lázních Gellert je vhodná pro léčbu kloubních a srdečních onemocnění, potíží s krevním oběhem i dýchacím ústrojím.

Nadchne vás i bohatá nabídka wellness služeb, mezi které patří osvěžující a thajské masáže, kosmetika, manikúra a pedikúra.

Celodenní vstup o víkendu pro dospělého stojí 5 700 HUF (cca 490 Kč), přes týden 5 500 HUF (cca 460 Kč). Lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 20:00 hodin.

Královský palác

Královský palác

V historii mnohokrát obléhaná a rekonstruovaná budova je jedním z nejvýraznějších a nejvýznamnějších prvků Budapešti. Nejen palác samotný, ale také jeho okolí plné soch a dalších uměleckých děl přímo lákají k dlouhé návštěvě. Uvnitř jsou k vidění různé expozice historických artefaktů souvisejících s dějinami města i celého Maďarska.