Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v apartmánech Kék Laguna jen kousek od unikátních lázní Egerszalók a Demjén. V ceně balíčku je snídaně, večeře v nedaleké restauraci, vstup do lázní Demjén a možnost zapůjčení kol.

Dovolená v Egerszalóku v apartmánech Kék Laguna

V atraktivní lokalitě lázeňského Egerszalóku najdete apartmány Kék Laguna, které se nachází přímo v centru městečka Egerszalók, 9 km od města Eger. V apartmánech jsou k dispozici podkrovní a poschoďové pokoje s TV, vlastní kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).


Na portálu Booking.cz získalo toto ubytování fantastické hodnocení 9,2 z 10. Hosté vyzdvihují moderní a čisté pokoje i kompletně vybavenou kuchyň.


Za příplatek můžete v apartmánech využít také wellness, kde si skvěle odpočinete ve vířivce a sauně.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea P.)

Veľmi sa nám páčilo prostredie hotela. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne, so všetkými službami sme boli spokojný.

Vynikající (Helena S.)

Ubytování bylo velmi pěkné, nejen apartmán, ale i venkovní zahrada. Majitelka pensionu bylo milá a vstřícná. Samotné lázně v Egerszaloku jsou asi nejlepší, které jsme absolvovali, Demjén už se nám líbil méně. Pobyt doporučuji. Cestou zpět jsme ještě jeli do Miskolce Tapolcy, koupání v jeskyních je zajímavé, ale už jsme byli rozmazlení z teplejší vody. Jeli jsme se podívat do Egeru, který je vzdálen asi jen 5 km. Město má pěkný historický ráz a víno jsme nakoupili u majitele sklípku. Sklepy vytváří celou uličku.

Vynikající (Miloš B.)

Vše odpovídalo popisu, naprostá spokojenost, jen dvě noci je pro příště v tak pěkném penzionu prostě málo.

Vynikající (Jana S.)

Velmi spokojeni a vše odpovídalo nabídce akorát se zrovna renovovalo, trochu jsme byli ochuzeni o parkovácí místa,bylo to omluvitelné, ale za to vy nemůžete, majitelův přístup k nám byl velice laskavý.

Skvělé (Anastázia V.)

Ubytovanie na slušnej úrovni, raňajky taktiež - bolo si čo vybrať, Večera ponúkaná v reštaurácii bola mimoriadne bohatá a chutná. Boli sme tam počas prebiehajúcich stavebných prác na dvore, takže ten sme nevyužívali, ale tieto práce nás nijako nerušili. Personál milý a ochotný. Kúpele Demjén sme navštívili v nedeľu, boli preplnené, problém s miestom a "plavecký bazén" sa nedal využiť na plávanie. Kúpele sú ešte vo výstavbe, takže hádam v budúcnosti to bude lepšie alebo tam treba ísť v pracovný deň.

Skvělé (Anna B.)

Boli sme spokojní, napriek jazykovej bariére boli všetci ochotní a milí, lokalita kľudné prostredie, super záhrada deti sa tam prehrali a ako východzí bod na výlety do okolia ideálne.

Vynikající (Peter K.)

Boli sme veľmi spokojní. Bývali sme v prízemí kde sú veľmi pekné veľké apartmánové miestnosti. Pekné vonkajšie prostredie na dvore. Výborné služby. Vynikajúca dostupnosť na kúpaliská, ako aj do okolia - pekná príroda, kopcovité okolie s lesmi.

Vynikající (Jozef B.)

S ubytovaním, ako i so službami ubytovateľa som bol veľmi spokojný. Jediným negatívom sú neexistujúce cyklotrasy pre bicyklistov v uvedenej lokalite.

Vynikající (Juraj S.)

Pobyt zodpovedal popisu, všetko bolo zabezpečené, so stravou sme boli spokojní, personál bol pozorní.

Vynikající (Petr S.)

Ubytování i venkovní prostory jsou pěkné, čisté. Snídaně bohaté a jedna večeře v ceně byla výborná. Majitelé ochotní. Byli jsme spokojeni.