Ubytujte se v hotelu s vlastním termálním pramenem, nechte se hýčkat ve wellness a posilněte se díky polopenzi. Klid vám dodá také tenis a péče o zdejší zvířata. Přitom jste jen půl hodiny od centra Budapešti.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (josef S.)

Hotel pěkný, čistý, obsluha příjemná, strava chutná. Nemilé překvapení bylo, že venkovní plavecký bazén nebyl napuštěný, tudíž jsme plně mohli využít pouze vnitřní bazének a wellness, což se dvěma dětmi... Dalším nemilým zjištěním bylo, že hotel zřejmě leží v letovém koridoru budapeštského letiště, takže letecký provoz nad hotelem pro nás kteří na to nejsme zvyklí byl dost nepříjemný.

Vynikající (Richard K.)

Krásné místo, čistý venkovní bazén, ideálně teplá termální voda, soukromí, výborné jídlo, tenis, pinec, biliard ,kola a opravdu velice obětavý personál. Kousek od Budapeště. Moc velká spokojenost.

Skvělé (Ildikó F.)

Prostredie pekné, strava veľmi dobrá, welness bolo v poriadku len sme si museli vždy požiadať aby zapli sauny. Noci sú pre tých čo tvrdo spia v poriadku, ale mňa zakaždým prebudili lietadlá nakoľko bolo blízko letisko.

Skvělé (Petra N.)

Moc se nám líbilo strava i wellness byl úplně bez chyby. Určitě ještě navštívíme tyto stránky a doporučujeme naším přátelům. Typ na výlet, návštěva akvárium mořských živočichů v Budapešti.

Skvělé (Ruth H.)

Spokojeni jsem byli, scházel nám však plavecký bazén, který již byl vzhledem k ročnímu období vypuštěn.

Vynikající (Roman L.)

Hotel krásný, čistý a útulný. Vše odpovídá popisu. Strava vynikající, personál milý a ochotný. Wellness je krásné.

Skvělé (Vlasta T.)

Příjemný personál, pokoj byl velký a čistý. Wi-fi fungovala velmi dobře jenom poblíž recepce a terasy.Jídlo bylo dostačující ale slabý výběr. Museli jsme většinou požádat o doplněni. Venkovní bazén a vnitřní termální bazén super. Okolí hotelu pěkné, dost daleko do města. Za stravu a wi-fi beru jednu hvězdičku zpět.