Budapešť, místo kde se historie mísí s lázeňskou tradicí a vynikající gastronomií. Dopřejte si pobyt v hotelu Császár v centru města se snídaní a vstupem do termálních lázní Veli Bej s léčivou horkou vodou.

Lázně Veli Bej a Lukács hned u hotelu

Lázně Veli Bej (nebo také lázně Császár) patří k nejstarším tureckým lázním ve městě. Lázně jsou nádherně zrekonstruované a nacházejí se v části Buda, asi 50 m (1 minutu chůze) od hotelu. Ve všech bazénech je termální léčivá voda. Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €.

Termální lázně Lukács se nachází jen 150 m (3 minuty chůze) od hotelu a kromě odpočinku v léčivé termální vodě a plaveckých či zážitkových bazénech nabízí také řadu léčebných procedur. Celodenní vstupné pro dospělého pořídíte za cca 12 €.


Zakoupíte-li si variantu 2 nebo 4, do lázní Veli Bej máte vstupenku zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Petr V.)

Ubytování v malých pokojích, ale dostačující. Blízko centra a super bazen na plavání. Vřele doporučuji.

Skvělé (Mária S.)

Zariadenie hotela bolo skromnejsie,hotel starší,výhodou bolo vonkajšie kúpanie.Strava bola dostačujúca,personál príjemný a ochotný.Veľmi sa nám páčil wellnes v kupeľoch Lukács.Nepáčilo sa nám riešenie parkovania,nakoľko počas pracovných dní je parkovanie spoplatnené.

Skvělé (Irena J.)

Hotel odpovídal lepší ubytovně. Historická budova se skromným vybavením. Celkově čistý s velmi milým personálem. Co však musíme vypíchnout je jeho strategické místo blízko centra. Skvělá dostupnost. Doporučuji všem, kteří jedou do Budapešti za památkami a chtějí ušetřit za ubytování.

Vynikající (Mirka K.)

Budapešť miluji a ta mě nikdy nezklamala. Hotel čistý, odpovídající popisu, personál milý a ochotný. Snídaně byly docela skromné, např. zelenina, rajče v plné sezóně nebo ovoce například meloun bohužel nebyl. Co mě docela zklamalo je, že v sezóně (v červenci, kdy teploty dosahovaly 36 stupňů) měly zavřené oba venkovní bazény v areálu hotelu. Napuštěné byly, ale právě prováděli úpravu okolí bazénů. Proč né dříve např. v květnu? Doprava a spojení s centrem bylo dobré bez problémů​. Jinak celkově se mi tam líbilo a určitě doporučuji.

Vynikající (2 F.)

Vybavení hotelu bylo starší, ale vše perfektně čistě. Velký výběr potravin a nápojů na snídani. Ochotný personál. Dobrá dostupnost do centra, zajímavá místa i v pěší vzdálenosti. Doporučují maďarskou kuchyni v "Grandma`s dinner" u zastávky Szent Lukacz.

Skvělé (Jarmila V.)

S pobytem jsme byli spokojeni, hotel útulný, čistý- žádný luxus, ale na krátký pobyt to úplně stačí. Snídaně - pestrá nabídka, vybere si každý na co má chuť. Úžasné bylo ranní plavání ve venkovním vyhřívaném bazénu i na konci října. Výborná je poloha hotelu v centru města, ani jsme nepotřebovali MHD, během dvou dnů našeho pobytu jsme měli pořád co obdivovat i v blízkém okolí po vlastních nohách. Skvělé jídlo v restauracích - guláše, halászlé.

Vynikající (Alena L.)

S pobytem v Budapešti jsme byli velice spokojeni. Hlavně vyšlo počasí, prohlídli jsme si všechny památky a zajímavosti tohoto města.

Vynikající (Martina N.)

S pobytem v Budapešti jsme byli velmi spokojeni. Měli jsme trochu obavy z ubytování- v recenzích psali o hluku z ulice, ale měli jsme pokoj směrem k bazénu a tam byl v noci klid. Bazén byl super, ale pokud jsme vstali trochu později, už byl docela plný, protože vněm probíhaly výcviky školních dětí, ale aspoň nás to donutilo vyhrabat se z postele už před osmou a zaplavat si ještě před snídaní...- velmi doporučuji:-)) . Snídaně v hotelu byly slušné- výběr sice omezenější, ale na ty 3 dny co jsme tam byli to stačilo. Personál hotelu byl velmi vstřícný a ochotný a poloha hotelu vynikající- pěšky je to na Margaritin ostrov asi 15 min a každovečerní představení Hudební fontány- něco jako Křižíkova fontána v Praze, ale pro kolemjdoucí veřejnost zdarma- bylo nezapomenutelné...

Vynikající (Jiřina J.)

S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Personál ochotný, jídlo vynikající, ubytování luxusní.

Vynikající (Eva M.)

S pobytom v Budapešti som veľmi spokojná. Hotel bol presne opísaný, pracovníci milí, ochotní a profesionálni. Žiadne problémy sa nevyskytli.