Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Libuše N.)

Vše proběhlo v souladu s nabídkou. Neměli jsme jediný problém. V hotelu byli všichni vstřícní. Služba odpovídala nabídce

Vynikající (Radek N.)

Vše odpovídalo popisu, ubytování bylo příjemné, jídlo kvalitní, personál vstřícný

Vynikající (Jaroslav N.)

V tomto hotelu jsme už před 2.lety,taky v tomto období,takže jsme věděli do čeho jdeme.Ubytování pěkné,kousek od termálů a centra města.Polopenze byla bohatá a už i jidelní lístek v češtině.

Vynikající (Jindřich F.)

Vše bylo perfektní, personál hotelu velmi příjemný, jídlo vynikající, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu.

Skvělé (Soňa P.)

S celkovým pobytem - spokojenost, líbilo se nám. Hotel pěkný, blízko městských lázní, personál ochotný. Strava malý výběr /ale chápu, bylo málo lidí v hotelu. Vybavení pokoje starší - koupelna, záchod - tam se zastavil čas už hodně dávno.

Vynikající (Jiří C.)

Využití Vaši nabidky splnilo naše očekávání. Zejména personál Hotelu Amstel se snažil vyjít vstříc, byl milý a určitě využijem jejich služeb i příště.

Vynikající (Jiří Z.)

Hotel perfektní, vše odpovídalo popisu, obdrželi jsme vše, se službami hotelu i wellness jsme byli velice spokojeni, některé informace vč. jídelníčku byly dokonce v češtině nebo slovenštině. Personál ochotný. Doporučujeme procházku historickým centrem města a využití masáží v lázních.

Vynikající (Jaroslava F.)

Po malém nedopatření se složením večeře se vše vysvětlilo k naší spokojeností. Personál milý, ochotný jako vždy. Jsme zde již po čtvrté. Zařízení hotelu nám vyhovuje.

Vynikající (HELENA V.)

Byli jsme spokojeni, personál byl velmi milý. Gyor je velice krásné město. Navštívili jsme ZOO, termály a procházeli jsme se malebnými uličkami města.

Vynikající (Veronika Kubova Kubova K.)

Byli jsme velmi spokojeni a vše co bylo ve slevě slíbeno, bylo na 100% splněno. Příjemný personál, snídaně - švédské stoly, večeře také dobrá a termálky neměli chybu