Dopřejte si relaxační pobyt v krásném hotelu Bobbio *** v klidné vilové čtvrti Budapešti. V ceně máte celodenní vstup do termálů s vnitřními i venkovními bazény, světem saun a dalšími atrakcemi.

Relaxace a odpočinek v termálních lázních

Lázně Széchenyi (10 km/30 minut autem od hotelu) nabízí vnitřní i venkovní plavecké a odpočinkové bazény, vířivku, komory s párou, sauny a nespočet léčebných i relaxačních procedur.

Pokud byste se chtěli do lázní vrátit další den, celodenní vstupné pro dospělého stojí 5 400 HUF (cca 470 Kč). Masáže si můžete zakoupit na 20 nebo 50 minut. Celodenní vstup si můžete užívat už od brzkého rána až do pozdního večera.

Budapešť, město plné kultury a historie

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a je velice oblíbená mezi turisty. V Budapešti se nikdy nebudete nudit, protože je tu tolik atrakcí a zajímavostí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana P.)

Byli jsme moc spokojeni s poskytnutými službami. Hotel se nacházel v klidné části města a byl perfektní. Splnilo to naše očekávání jak bylo uvedeno v prezentaci. Pobyt jsme si užili a neměli jsme během něj žádné problémy. Doporučujem všem.

Vynikající (Jaroslav H.)

Vše odpovídalo očekávání, personál hotelu ochotný, do centra doporučujeme užívat MHD.

Vynikající (Dagmar N.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, obsluha příjemná, jídlo vyhovující a dostatek. Jen trochu více čistoty na pokojích. V ceně není zahrnuta sauna, je za poplatek 7 Eur za 30 min. Všem doporučuji, Budapešť je nádherná, senioři mají MHD zdarma a není problém s přepravou po městě. Zdravím Nováková.

Vynikající (Martina K.)

Hotel byl pěkný, čistý, velké snídaně. Lokalita hotelu byla trochu odlehlá, ale dostat se do centra města MHD nebyl problém.

Skvělé (Kamila T.)

Prostředí hotelu bylo hezké, jen mohla být uklizenější koupelna. Jinak bylo vše v pořádku, jak s využitím sauny, tak s vouchery do lázní. Personál byl velice milý.

Vynikající (Petra ?.)

Hotel skromný, personál/obsluha velmi příjemná, ochotná - nad rámec. Pobyt odpovídal popisu, akorát je v odlehlé neudržované čtvrti a v okolí žádná restaurace, pouze dojezd autem. Na hotelu pouze snídaně. Jinak na prodloužený víkend s návštěvou centra, tržnice a samozřejmě několika lázní - paráda.

Vynikající (Michaela F.)

Pobyt jako takový byl bez chyby, celodenní pobyt v termálních lázních je dokonalý. Zarazilo mě, když je hotel plný Čechů, že v hotelu mluví pouze maďarsky a anglicky. Německy komunikovat vůbec nechtějí. Pokoje odpovídali nabídce.

Vynikající (Pavel P.)

Hotel Bobbio se nachází na trochu odlehlejším místě než jsem byl dosud při mých pobytech v Budapešti zvyklý, spojení městskou dopravou však je dostatečně časté a spolehlivé. Celkově klid místa téměř připomíná vesnici - jeho členité okolí a množství zeleně dokonale izoluje hluk města, zahradní posezení hotelové restaurace i balkóny tak umožní i příjemné venkovní posezení. Obrovskou výhodou hotelu je parkování v zahradě hotelu zdarma, u většiny ostatních budapešťských je totiž parkování poměrně nepříjemně zpoplatněno (řádově až stovky Kč za den!). Další výhodou jsou vstupenky do lázní Szechenyi zdarma, pokud se nepletu tak zde jde o úsporu dalších cca sedmset Kč při návštěvě lázní, kterou považuji za téměř povinnou! Co se týče hotelových snídaní, tak ty byly spíše průměrné, ale dostačující. Hotel byl při naší návštěvě v červnu téměř prázdný, takže všude bylo až neobvyklé ticho a klid. Pokoje nepříliš velké, ale dostačující a čisté. Co se týče balkónů, tak je třeba zmínit, že v případě několika pokojů spodního patra jde o společnou terasu, to může být někdy výhoda, jindy nevýhoda. Ostatní balkóny už jsou samostatné.

Vynikající (Slavomír Z.)

Hotel - klidné prostředí za městem, moc hezká vilová čtvrť, v dojezdu 15 minut od Metra M2 (červená), BUS 155 jezdí dostatečně často až do půlnoci. Personál OK.

Vynikající (Eliška Saganová S.)

Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu. Jednu noc nás v pokoji sice budil hlučný kotel (pozor na pokoj 207 :)), ale druhý den nám byl na základě stížnosti přidělen bez problému nový pokoj. O pobyt byl zřejmě velký zájem, a tak byli v hotelu jen Češi :)