Ubytování v penzionu Wolf s polopenzí a celodenním vstupem do lázní s wellness částí ve městě Sárvár. Kromě léčivé termální vody na vás čekají masážní trysky, bazény i atrakce pro děti + dítě do 5,9 let zdarma.

Celodenní hýčkání a wellness v lázních

Penzion stojí ve vzdálenosti pouhých 800 m (10 minut chůze) od lázní. Venkovní i vnitřní koupání, saunový svět, to vše vás čeká při návštěvě lázní v Sárváru. Z klasických lázeňských procedur jistě zaujmou vanové koupele, bahenní zábaly, masáže, podvodní masáže, vodoléčby či léčivé zábaly.

Těšit se můžete na vodní plochu, která má těžko uvěřitelných 5 000 m².

Dětský zážitkový bazén s vodním hradem a pirátskou lodí či vyhřívané bazény s vodou z léčebných pramenů o teplotě kolem 35 °C a masážními tryskami zajistí, že si výlet užijí všechny věkové kategorie.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Valter V.)

Chýbala klimatizácia, po otvorení okna na hlavnú ulicu so stálou dopravou veľký hluk.

Vynikající (Václav P.)

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni, vše bylo tak jak bylo napsáno na kupónu. Personál příjemný a ochotný, jídlo bylo dobré. Mohu doporučit golfové hřiště v Buku.

Skvělé (Ludvík K.)

Byli jsme spokojeni, strava odpovídala ceně, ubytování také, pokojíček malý ale dostatečný pro spaní. Termální lázně na velmi dobré úrovni, doporučuji.

Skvělé (Pavlína Kučerová K.)

Hotel byl velmi hezký, obdrželi jsme všechny služby, které jsme měli zakoupené, personál hotelu byl velmi ochotný a vstřícný, strava byla chutná.

Vynikající (Jiří Lustig L.)

Všechno bylo na velkou 1, nebyly žádné mínusy. Strava výborná, postel dobrá, personál příjemný a ochotný.

Vynikající (Naděžda Z.)

Prostředí hotelu pěkné, pobyt odpovídal popisu. Strava chutná. Personál hotelu velmi příjemný i když neumíme anglicky ani německy. Wellness v Sarváru je moc příjemný. Tip na výlet ? Pěkná procházka do města Sarvár a projít arboretum. Třetí den po snídani jsme se jeli doléčit do Celldomolk - vulkanfurdo. Málo hostů, menší lázně, asi 18 km od Sarváru. Krásné prostředí s výhledem na horu Šág. Určitě se tam na jaře ještě jednou podíváme.

Skvělé (Miloslava K.)

Prostředí penzionu Wolf v Šárváru bylo pěkné v interiéru, ale u rušné silnice, takže jsme špatně spali. Služby byly v pořádku, jen personál byl studený jako psí čumák. Ve městě je spousta zajímavostí - např. zámek, zvonkohra na radnici, zpívající fontána a hlavně krásné lázně. V okolí je spousta hezkých míst - asi 30 km od Šárváru je městečko Sümeg, kde je krásná pevnost, je to směr Balaton, město Pápa - tam je zámek a hezký kostel, město Sombathely - tam jsou pozůstatky římského osídlení, krásná fontána a kostel.

Vynikající (Kamila ?.)

Vše Ok, jen nám chyběla sprcha ve vaně, byla jen baterie, strava v pohodě, ubytování v penzioně dostačující, čisté. Personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Adela B.)

Boli sme maximálne spokojní, príjemný personál, kupon do wellness sme obdržali, strava bola výborná.

Skvělé (Marcela K.)

Penzion Wolf má pokoj č. 4-5 okna na hlavní silnici a pod sebou venkovní terasu. Není možné spát při otevřeném okně, hluk je nepříjemný. Obsluha na penzionu pomalá. V hotelu kde jsou snídaně a večeře bylo vše v pořádku. Obsluha i jídlo výborné.