Bezstarostná relaxace v hotelu přímo u jezera a neomezené wellness! Vydejte se na rodinnou dovolenou do města Gyömrő jen 19 km od Budapešti. Čeká vás komfortní ubytování, skvělá strava a také sauna, vířivka i bazén.

Gyömrő v hotelu s výhledem na překrásné jezero

Že jste o Gyömrő ještě neslyšeli? Nevadí, rádi vám ho představíme. Jedná se o maďarské městečko, které naleznete jenom 10 minut jízdy od letiště Liszt Ferencz, a tedy jen několik desítek kilometrů od Budapešti.

Gyömrő je známé jako město zahrad. Procházka jeho uličkami je proto skutečným zážitkem. Tím největším klenotem tohoto města je však stejnojmenné jezero. Hotel Bagoly Fogadó se nachází v malebném prostředí přímo u tohoto oblíbeného jezera.

Ubytovaní budete v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením a nádherný výhled na jezero. K nadstandardním pokojům patří i balkón. Těšit se můžete i na hotelovou restauraci, která servíruje domácí maďarskou i světovou kuchyni. Restaurace se pyšní i velkoryse řešenou terasou s výhledem přímo na jezero.


ZAJÍMAVOST: Jezero Gyömrő vzniklo na místě původního jílového dolu. Na konci 19. století zde byla provozována dokonce i cihelna. Při silných záplavách však cihelna i důl zmizeli pod hladinou vody. Nedávný výzkum prokázal, že díky svému specifickému vzniku a jílovému základu má voda v jezeře léčivé účinky.


Wellness a pohoda v hotelu Bagoly Fogadó

Hotel vás potěší i svojí wellness zónou, kam máte neomezený vstup. Čeká vás tu 15 m dlouhý plavecký bazén s dvojitou fontánovou sprchou. Hned vedle naleznete i vířivku. Samozřejmostí je také finská sauna a infra kabina, ve kterých si zregenerujete tělo i mysl. Nebo se můžete svěřit do rukou profesionálních masérů, kteří jsou vám v hotelu také k dispozici. Aktivní návštěvníky jistě potěší i zdejší fitness centrum.

Nádherná příroda a tipy na výlet

Projděte se kolem jezera Gyömrő, které je téměř 300 metrů široké. Okolí jezera je taktéž perfektní pro výlety, či vyjížďky na kole. Objevte kamenný most, Kaštieľ Teleki, místní kostely nebo Artézskou studnu s léčivou vodou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (György V.)

Prostredie velmi krásne. Strava celkom dobrá, ale nič výnimočné. Personál: mohli by sa viac usmievať a byť milším.(česť výnimkám) wellness super, jazero super. Pekná rodinná dovolenka.

Vynikající (Eva R.)

Byli jsme velmi spokojeni. Personál velmi ochotný a strava vynikající. Doporučuji všem.

Vynikající (Judita T.)

Strava výborná a personál ústretoví, využili sme možnosť masáže na hoteli. Masérka úžasná.

Skvělé (Marie N.)

Hotel starší, ale uklizený, personál příjemný. Jídlo chutné, jen jsme se trochu potýkali s maďarštinou, protože jídelní lístek nebyl v jiném jazyce a ani personál příliš angličtinu ani němčinu neovládal. Ale byli ochotní a snažili se překládat rukama, nohama. Příjemná byla návštěva místního tržiště - v neděli ráno. Výborná je i blízkost Budapešti, která je velmi pěkná a rozhodně stojí za výlet.