• Neomezené wellness

 • Masáž nebo fitosauna

 • Polopenze po celou dobu

 • Bazény s termální vodou

 • Solná jeskyně a sauny

Objevte oblíbené termální jezero Hévíz i wellness prostory hotelu Aquamarine ***. V ceně jsou bazény s termální vodou, sauna a dle zvolené varianty také masáže, procedury nebo oběd formou polévky. Potěší vás i vstup do solné jeskyně.

Oblíbený hotel nedaleko termálního jezera

Hotel Aquamarin *** se nachází v klidném prostředí parku, zároveň se odsud dostanete za pár minut do centra města a za pouhou čtvrthodinku chůze k termálnímu jezeru.

Hotelová budova má dvě křídla, která dohromady nabízejí ubytování až pro 186 hostů. Vy se můžete těšit na kompletně zrenovované deluxe pokoje křídla B, které odpovídají standardům 3*. Jsou vybaveny TV, telefonem, fénem a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také ručníky. Všechny dvoulůžkové pokoje mají balkón, ze kterého si můžete užít výhled na Hévíz.

Tradiční maďarská kuchyně i drink na baru

V restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách, těšit se můžete na různé druhy polévek, regionální speciality, ryby i vegetariánská jídla a čerstvé saláty. Součástí hotelu je i bar s terasou, na které je pro vás připraven minigolf. Osvěžit se také můžete na baru u bazénu.


Kvalitní kuchyně patří mezi největší přednosti Hotelu Aquamarin ***.


Wellness s vlastní termální vodou

Výhodou hotelu je i vlastní vrt vody o teplotě 41 - 42 °C. V místních bazénech se tak můžete těšit na vlastní termální vodu. K dispozici je pro vás venkovní plavecký bazén s masážními tryskami, finská sauna, 2 vnitřní lázeňské bazény a venkovní ECO sauna.

Venkovní bazén je doplněný stříškou, což umožňuje koupání i za nepříznivého počasí.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma včetně lůžka a stravy.

 • Děti do 17,9 let 40 €/noc včetně lůžka, stravy a wellness.

Příplatky:

 • Sezónní příplatek (1.6. - 20.9.2018) 25 €/kupón.

 • Sezónní příplatek (20.9. - 1.11.2018) 15 €/kupón.

 • Příplatek za státní svátek (19. - 23.10.2018) 30 €/kupón.

 • Místní poplatek 1,7 €/osoba/noc.

 • Dostupné slevy:

 • V případě objednání 3 patnáctiminutových masáží je cena za jednu 8 € (namísto 10 €) - platí od 1.5.2018.

 • Fito Sauna: 6 €/1 seance, 15 €/3 seance.

Další info:

 • Oběd je možný od 12:00 do 14:00 hodin.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiřina ?.)

Vybavení hotelu je již trochu zastaralé, ale služby odpovídají tříhvězdičkovému hotelu. Strava chutná a dostačující, ale doporučili bychom více měnit nabídku menu. Vyhovovali nám dva vnitřní bazény s termální vodou, venkovní sauna a plavecký bazén, ve kterém byly ve vyhrazené části masážními trysky. Navštívili jsem také přírodní termální jezero. Hevíz je hezké lázeňské město s možnostmi krásných výletů. JŠ

Vynikající (Petr H.)

Byli jsme nadmíru spokojeni - s čistotou, s jídlem, přístupem personálu. Wellness nemám chybu - bazén, kde se dá zaplavat, 2 termální bazénky. Hévíz - pěkné městečko a termální jezero rovněž nemá chybu.

Vynikající (Martina R.)

Pokoje hezké s novým nábytkem. Koberec starý. Postele výborné. Vadilo nám vedro v noci. Na pokoji byl jen větrák. Proti slunci by stačily venkovní rolety. Prostředí hotelu odpovídá léčebným lázním. Výtah funguje od 7 h do 18 h. Vnitřní i venkovní bazény jsou super. Dále pitná kúra, sauna, solná komora. Strava výborná, velké množství variací jídel, ob den se obměňovala, takže není pravda, že je stále stejné jídlo. Návštěva jezera Hevíz je velkým zážitkem. Krásná procházka k vinicím Egregy. U Balatonu (cca 6 km) je také nádherně.

Tipy na výlet

Termální jezero Hévíz

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku.

Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Balaton

Balaton

„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno.

Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast.

Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.

Farmářský trh v Hévízu

Farmářský trh v Hévízu

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.