Dopřejte si jedinečný pobyt v Hunguest Hotel Répce ***, který je propojený s termálními lázněmi Bük vyhřívanou chodbou. Vstup do wellness hotelu i do lázní máte v ceně. Pobyt je ideální pro páry, rodiny i seniory.

Hunguest Hotel Répce *** v areálu oblíbených lázní

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.

Hotel z prestižního řetězce Hunguest Hotels je velice oblíbený u českých zákazníků, mnoho informací dostanete v hotelu v češtině.


Využijte jedinečnou příležitost získat pobyt v hotelu Répce přes slevový portál. Kupte si pobyt s námi a získejte tak tu nejlepší možnou cenu na trhu.


V hotelové restauraci okusíte maďarské speciality. K dispozici je bar na osvěžení během dne. V hotelovém wellness centru pak najdete vnitřní plavecký bazén (23 – 25 °C), vířivka, perličková koupel, sauna, solárium i masážní centrum, kde si můžete dopřát různé procedury.

Lázně pro každého

Během své dovolené nemusíte areál hotelu a lázní ani opustit. Na jednom místě zde najdete vše, co potřebujete - léčivou vodu, sportovní vyžití, zábavu pro děti, lékařskou péči a také restaurace, bufety a bar, kde si můžete dopřát oběd či svačinu. Pobyt je tak vhodný i pro seniory.

Rádi sportujete? Využijte sportovní plochy a zahrajte si volejbal, badminton, fotbal, stolní tenis nebo se zapojte do organizovaných sportovních a zábavných programů. V hotelu vám rádi zapůjčí i kola.

Dovolenou si užijí také děti, pro které je připraven dětský koutek s hračkami, moderní hřiště pro bezstarostnou zábavu, dětské bazény a samozřejmě bazénové atrakce včetně tobogánů a klouzaček.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana Fryčová F.)

Vše bylo v pořádku a byli jsme naprosto spokojeni jak s ubytováním, se stravou i se službami. Interier hotelu je renovován a vkusně zařízený, škoda jen, že asi nejsou finance na opravení spojovacího tunelu s lázněmi (teče tam - byly na zemi kaluže) a potřebovala by vyměnit i okna. Je škoda, že budova chátrá, ale nám, jako klientům, žádnou újmu tato situace nezpůsobila.

Skvělé (Jozef D.)

Na hotelu je vidět jeho věk, jsou lepší tří hvězdičkové hotely jak v Buku tak všeobecně v Maďarsku. Ale jeli jsme tak za termální vodou, což je v Buku pět hvězd, takže dobrý. Když v hotelu přidají na kvalitě stravy, tak na tři hvězdy dobrý. Výhoda, že při zlém počasí nemusíte řešit co na sebe.

Skvělé (Marie B.)

Hotel je starší, odpovídá popisu, obdrželi jsme vše dle kupónu. Jen snad připomínka, že wellness vířivka byla vypnuta o 1/2 hod dříve než bylo uvedeno. Lázně zavírají poměrně brzo již v 18 hod. (oproti jiným lázním).

Vynikající (Lucie T.)

Hotel naprosto vyhovující. Kuchyně jak snídaně tak večeře perfektní. Super přístup rovnou do lázní chodbou. Wellness přímo v hotelu - sauna, pára, bazén, vířivka.

Vynikající (Pavel U.)

V tomto hotelu jsme byli již popáté a vždy to fungovalo tak, jak mělo. Neshledávám žádné nedostatky. Personál vlídný a vstřícný i s tou jazykovou barierou, a to od od recepce přes restauraci až po úklid. Velice příjemná je bezprostřední blízkost termálních lázní "suchou nohou" z pokoje v županu. Při tomto posledním pobytu jsme do hotelu dorazili až po 17-té hodině a recepční nám vyšla vstříc změnou nastavení čipových náramků umožňujících vstup do lázní tak, že jsme měli možnost lázně využít ve dni odjezdu (3 noci pobytu = 3 dny vstupu do lázní, většinou návštěva lázní začíná dnem příjezdu). Samotný hotel zřejmě postupně prochází obnovou interierů pokojů, což je pro jeho klienty příjemné. Zkrátka se nám tam líbí, jsme tam spokojení, zdejší termální koupele nám dělají dobře (jsme 60+) a budeme se tam vracet.

Vynikající (Petra J.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, hotel byl pěkný, čistý a personál byl velice vstřícný.

Skvělé (Svatava P.)

Přestože hotel není nejnovější, vybavení a prostředí odpovídá standardu, a propojení s lázněmi - to nemá chybu. O pohodový pobyt se postaral vstřícný a příjemný personál, který se snažil komunikovat i českými slovíčky, nebo nabídl jiný jazyk mimo maďarštiny. Se stravováním jsme byli také spokojeni - dostatečný výběr - od masa, přez zeleninu, až po sladké - myslím, že si mohl vybrat každý.

Vynikající (Ilja H.)

Myslím, že pobyt splnil moje očekávání. Výborná byla strava, chybu nemělo ani ubytování. Vše bylo perfektní. Nevím jaké negativum bych našel. Určitě se tam pojedu podívat znovu.

Vynikající (Pavel U.)

Hotel REPCE už něco pamatuje. Pokoje mají vyměněný nábytek za nový, ale asi hotel čeká na větší opravy, zřejmě výměna oken, instalací ap. Funguje však bez nějakých viditelných problémů. Co se týče služeb, nemám žádné výhrady, personál ochotný, vstřícný, zkrátka byli jsme spokojeni. Netroufám si dávat nějaké doporučení na aktivity mimo hotel a areál termálních lázní. Do Bük Fürda jezdíme již roky, hlavně kvůli termálním koupelím. Jsme partička takových, no 60+. Ale třeba večerní prohlídka města Bük není od věci.

Skvělé (Petr V.)

Pobyt odpovídal popisu, strava vynikající, stále doplněné. Jen co to kazilo, byla otevírací doba v termálech i wellness - jen do 19:00 hod.