• Vstup do hradu Eger

 • Vstupenka do wellness parku

 • Snídaně po celou dobu

 • Hotel v historickém centru

 • Welcome drink a káva

Ubytujte se v hotelu Centrooms, který byl otevřen koncem roku 2016 a užijte si novotou zářící pokoje, bufetové snídaně i bonusy v podobě vstupu do wellness a hradu Eger. Hotel přímo v historickém centru vás nadchne.

Hotel v historickém centru

Užijte si Eger jako ještě nikdy předtím – v nově otevřeném hotelu sídlícím přímo v historickém centru. To nejkrásnější z populárního lázeňského města budete mít co by kamenem dohodil: k bazilice urazíte 300 metrů, cca po 100 metrech na opačnou stranu dojdete na náměstí Dobó a za řekou vás bude vyhlížet egerský hrad.

Provoz hotelu Centrooms Park Eger *** byl slavnostně zahájen na konci roku 2016, takže si můžete být jisti, že na vás čekají perfektní, novotou vonící pokoje, které si budete moct užít dosytosti. Hotel je členem skupiny Park Club, která je zárukou vysoké kvality služeb.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, LCD televizorem, kabelovou TV, telefonem, chladničkou a varnou konvicí. S vařením kávy ale spěchat nemusíte, jednu kávu na pokoj máte pro oba v ceně balíčku.

Snídaně? Jenom stylově a chutně

Součástí pobytu jsou snídaně, které si můžete vychutnat v krásném prostředí restaurace 4* hotelu Eger Park. Nebudete to mít daleko, jen asi 550 metrů od Centrooms.

Tato restaurace se skládá z 5 místností a ochutnáte zde to nejlepší z maďarské i mezinárodní kuchyně.

Léčivé prameny termálních vod

 • Lázně Eger byly založeny v roce 1934 a nabízí areál se 6 bazény (plavecký, termální, s léčivou vodou, vodopád, velký s radonovou termální vodou, dětský) . Nechybí ani brouzdaliště a zážitkový bazén.

 • Lázně Egerszálok (9 km) byly otevřeny poměrně nedávno v roce 2007, ale mohou se chlubit unikátním pramenem o teplotě 65-69 °C vyvěrajícím z hloubky 410 metrů. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Nechybí fitness, salon krásy a wellness. Celodenní vstupné zakoupíte za 5 800 HUF (cca 480 Kč).

 • Lázně Demjén (14 km) jsou nejmladší lázně v okolí - byly otevřeny roku 2010. Termální voda s teplotou 68 °C vyvěrá z hloubky 690 metrů. Najdete tu 6 venkovních bazénů, 2 kryté bazény s termální vodou a různé atrakce (bublinková koupel, proudy na krční páteř aj.). Celodenní vstupné do lázní pro dospělého stojí 1690 HUF (cca 140 Kč).

Hotel v historickém centru

Užijte si Eger jako ještě nikdy předtím – v nedávno otevřeném hotelu sídlícím přímo v historickém centru. To nejkrásnější z populárního lázeňského města budete mít, co by kamenem dohodil: k bazilice urazíte 300 metrů, cca po 100 metrech na opačnou stranu dojdete na náměstí Dobó a za řekou vás bude vyhlížet egerský hrad.


Hotel je členem skupiny Park Club, která je zárukou vysoké kvality služeb.


Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, LCD televizorem, kabelovou TV, telefonem, chladničkou a varnou konvicí.

Snídaně? Jenom stylově a chutně

Součástí pobytu jsou snídaně, které si můžete vychutnat v krásném prostředí restaurace 4* hotelu Eger Park. Nebudete to mít daleko, jen asi 550 metrů od Centrooms.

Tato restaurace se skládá z 5 místností a ochutnáte zde to nejlepší z maďarské i mezinárodní kuchyně.

Dodatečné info

Děti:

 • V pokoji Standard není možná přistýlka, pro pobyt s dětmi si rezervujte pokoj Comfort.

 • Dítě do 3,9 let zdarma na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 11,9 let 4 500 HUF/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě od 12 let 7 900 HUF/noc na přistýlce včetně snídaně.

Příplatky:

 • Místní poplatek 450 HUF/osoba od 18 let/noc.

 • Příplatek za pokoj Comfort 4 000 HUF/pokoj/noc.

Další info:

 • Hotel se nachází v historickém centru, kde jsou zakázány osobní automobily.

 • Parkování (v ceně balíčku) je zajištěno v hotelu Eger Park ****(550 m od ubytování).

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Oľga O.)

Pobyt super, všetko zodpovedalo popisu pobytu, výborná strava, milý personál hotela. Trochu horšia komunikácia v nemeckom jazyku.

Vynikající (Jozefína Z.)

S výberom hotela sme boli veľmi spokojní. Hotel je v centre mesta, čo nám veľmi vyhovovalo, izby boli pekné a čisté. Wellness tiež výborné.

Vynikající (Annamária L.)

Pekný, novotou voňajúci hotel v centre mesta, trochu nevýhoda pri nosení batožiny, nedá sa pri ňom zaparkovať autom lebo je na pešej zóne a chýba v ňom výťah. Stravovanie je v inom hotely kam sa dá dostať rôznymi skratkami, takže 5 minútová prechádzka ráno a večer bola veľmi príjemná a hlavne po tých bohatých a chutných raňajkách a večeriach. Dostali sme v cene 2 vstupenky na kúpalisko, aj grátis parkovanie v uzavretom areáli hotela, kam sme chodili na stravu. Myslím si, že je to bezkonkurenčná ponuka typu za málo peňazí veľa muziky. Odporúčam každému, kto váha.

Tipy na výlet

Lázně Eger

Lázně Eger

Lázně Eger byly založeny v roce 1932 a nabízí areál se 6 bazény (plavecký, termální, s léčivou vodou, vodopád, dětský) - nechybí ani brouzdaliště a zážitkový bazén. Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění a deformací pohybového ústrojí.

Lázně Egerszálok

Lázně Egerszálok

Termální lázně Egerszálok se mohou pochlubit unikátním pramenem vyvěrajícím z hloubky 410 metrů o teplotě 65 - 69 °C. V lázních najdete 17 bazénů a různé atrakce. Místní raritou je solný kopec s plochými jezírky, který zformoval termální pramen. Celodenní vstup do lázní pro dospělého stojí 4 500 HUF (394 Kč).

Eger

Eger

Eger je nejen známým lázeňským městem, ale také místem s mnoha historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Starobylý hrad, muzeum Beatles či astronomické muzeum, vyhlášené restaurace podávající maďarské speciality a ta nejlepší místní vína, prostě ideální lokalita pro pohodovou dovolenou.