• Polopenze po celou dobu

 • Zážitkový bazén neomezeně

 • Osvěžující masáž na 20 minut

 • 500 metrů od termálního jezera

 • Slovensky hovořící personál

Ubytování jen 500 metrů od termálního jezera v centru města, bohatá polopenze, sauny, bazén i vířivka. To vše nabízí hotel CE QUELLE ****, ve kterém strávíte perfektní dovolenou. Hotelový personál hovoří slovensky.

Blahodárný odpočinek pro tělo i duši v centru Hévízu

Renovovaný hotel CE Quelle **** je situován přímo v centru Hévízu, pouhých 500 metrů od slavného termálního jezera, tedy zhruba 7 minut vycházkové chůze.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Superior s vlastní koupelnou, TV, lednicí a klimatizací. Některé z nich mají balkóny a vy si tak budete moci užít krásný výhled na okolní krajinu.


Nemusíte se bát jazykové bariéry - v CE Quelle **** najdete slovensky mluvící osobu, která v případě potřeby vyřídí vaše požadavky.


V restauraci Salvia se těšte na bohaté bufetové snídaně, večeře a salátový bar. Na vyžádání je možné připravit i speciální jídla pro alergiky a diabetiky.


Wellness s termální vodou Hévízu

Za termální vodou nemusíte chodit daleko - zaplavat si v ní totiž můžete přímo v bazénu v hotelovém wellness centru. To dále zahrnuje různé druhy saun (finskou, infračervenou, solnou kabinu a aroma kabinu), vířivku a širokou nabídku masáží. Wellness je otevřeno od 7:30 do 19:30 hodin.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 3,9 let 10 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě do 13,9 let 23 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Zákaz vstupu pro děti do 13,9 let do lázní s termální vodou - možné pouze na předpis lékaře.

Příplatky:

 • Místní poplatek 1,7 €/osoba od 18 let/noc.

 • Parkování 3,5 €/noc.

 • Sváteční příplatky (v termínech 19.10. - 23.10., 1.11. - 4.11.) 30 €/kupón.

 • Sezónní příplatek (1.7. - 30.9.2018) 25 €/kupón.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc (pouze malá plemena)

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (zdenek D.)

Hotel je v blízkosti jezera, pobyt odpovídal popisu. Personál a wellness služby byly na velice dobré úrovni. Jediná výtka směřuje k vybydlené koupelně. Také informace by mohly být v češtině nebo slovenštině. S pobytem jsme byli velice spokojeni.

Vynikající (Jarmila K.)

Hotel byl krásný. Strava byla úplně luxusní, velký výběr jídel. Poskytnuté služby byly taky všechny v pořádku. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Byli jsme vlastním autem, takže tipy na výlet nemohu navrhnout. Neumíme ani anglicky ani německy, takže domluva byla horší, ale vždy jsme se nějak domluvili. Poplatky byly ve výši, jaká byla uvedena na kupónu, nic navíc.

Vynikající (Monika H.)

Úžasná dovolená, vše co bylo slíbeno bylo dodrženo. Jediná výtka - slovensky jsem se tam nedomluvila. Máme na co vzpomínat. Super ubytování, výborné jídlo. Koupání v termálních lázních, v hotelovém bazénu i v Balatonu nemělo chybu.

Tipy na výlet

Termální jezero Hévíz

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku.

Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Farmářský trh v Hévízu

Farmářský trh v Hévízu

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.

Balaton

Balaton

„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno.

Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast.

Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.