Zajeďte si do oblíbené lokality Miskolc Tapolca v severním Maďarsku a vychutnejte si dovolenou s neomezeným vstupem do wellness s vířivkami i do venkovního bazénu přímo v hotelu. V ceně balíčku také zapůjčení kol.

Exkluzivní jeskynní lázně s léčivou vodou

Po pouhých 10 minutách chůze dorazíte k léčivým pramenům a jezeru Várhegy ukrytému v jeskyni. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a jen ve vnitřních prostorách se nachází hned několik bazénů: 2 termální s teplotou vody 33 - 35 °C, římský, bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) a dětský. Nechybí ani saunový svět, lázeňské a wellness služby.

Léčivý vliv pramenů podzemního jezera Várhegy, které mají teplotu 30 °C, pomáhá hlavně na dýchací obtíže a kloubní onemocnění.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jan N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování slušné, neustále velice obsazený hotel domácími turisty, chutná strava až na ty neustále stejné, v těch vedrech těžké, ale chutné teplé večeře. Personál hotelu ochotný, my měli ale problém se domluvit, umím německy, oni jedině maďarsky nebo jen anglicky, takže komunikace byla velice obtížná. Wellness snad ani nebylo wellness, venku za hotelem malý bazének a malá neustále plná vířivka malých dětí. Jinak personál hotelu, tedy obsluha v jídelně velice příjemní. Nás překvapilo jak maličké jsou jeskynní lázně, velice malá plocha přeplněna lidmi, vystavena slunci a vedru, troška stínu jen u plotu, tam se všichni tlačili, ale zase tam bylo místo kde se mohlo kouřit, takže jsme uvítali, že blíže k hotelu bylo velké městské koupaliště, bohatě zastíněné, kde sa dalo krásně koupat i zaplavat, takže jsme chodili tam. Hrozná vedra ztěžovala pobyt, scházela klimatizace na pokoji, ale o tom jsme věděli, některé pokoje v hotelu klimatizovány jsou, ale zase nevím, zda je má k dispozici Slevoking. Nejhorší zážitek byla půjčovna kol, chtěli jsme si jeden večer zajet s manželkou po cyklostezce do Miskolce, kol tam mají 6. ale v katastrofálním stavu, je vidět, že se o ně nikdo nestará, kola nebrzdila, přehazovačky nefungovaly, gumy podhuštěné, takže jsme vyjeli a po 10 minutách hrozné jízdy kola vrátili.

Skvělé (Milena U.)

Celkom spokojní, hoci na začiatku bol problém s ubytovaním. Ubytovali nás len po 14:30, aj keď sme tam čakali od 14.00 hod., mali problém s uprataním izieb, ale potom sa už celkom dalo.

Skvělé (Katarína F.)

S pobytom v hoteli sme boli spokojní, izba bola priestranná a pekne zariadená, dostali sme všetko tak, ako bolo na kupóne uvedené. Personál bol veľmi milý a ochotný a čo sme teda vôbec nečakali - čašníci so vštkých síl sa snažili komunikovať s nami po slovensky. Strava bola veľmi dobrá, aj keď nás na raňajky bolo málo, na bufetovom stole bolo všetko tak ako má byť, párky, opekané klobásy, vajíčka, nárezy, syry, ovocie, jogurty, cereálie - káva, čaj, mlieko, džúsy - večera bola výberom z dvoch jedál - porcie veľké. Jediné, čo snáď nebolo podľa predpisu, že pokojská nebola za 4 noci u nás na izbe /ale veď keby nám niečo chýbalo, mohli sme ju zavolať/, na hoteli sa v tom čase denne striedali 1-2 autobusy z Lotyšska a Ukrajiny, takže každý deň mali čo robiť do večera. Okolie hotela akurát starostlivo čistili, sauna aj jaccuzi boli na požiadanie k dispozícii. Miskolc Tapolca je veľmi pekné miesto aj začiatkom marca, samozrejme odporúčame jedinečné jaskynné kúpele.

Vynikající (Ludmila P.)

Strava vynikající, personál milý. Jednodenní vstup do jeskynních lázní zdarma jsme nevyužili, protože bychom museli jet pro vstupenku asi 20 km daleko, takže jsme si vstupy radši kupovali ze svých prostředků.

Skvělé (Ingrid M.)

Hotel spĺňal naše kritériá, síce trošku opotrebovaný nábytok, ale bolo čisto. Od wellnessu som očakávala podstatne viac, personál sa veľmi netrhal pri týchto službách. Sauny neboli vyhriate, tak trošku mi to pripadalo, ako by to bol len marketingový ťah zo strany hotela a vôbec sa nepoužívajú. Strava bola OK. Vadili mi smeti okolo hotela pri odpadkových kontajneroch.

Skvělé (Alena H.)

Prostredie bolo útulné. Využili sme všetky služby, ktoré sme mali v kupóne. Strava bola dobrá. Personál ústretový. Výlety - blízky park pri kúpeľoch.

Skvělé (Ingrid P.)

Do tohto hotela sa pravidelne vraciam s mojou maminou. Vždy sa snažia niečo vylepšiť, personál je ústretový, kuchyňa nám vyhovuje. Jediné, čo nám tentokrát nevyšlo bolo to, že mali pokazený výťah - so schodami mala mamina menší problém. Avšak dali nám izbu na 1 poschodí - tak sme to zvládli.

Skvělé (Daniela B.)

Strava hotela bola vinikajúca, wellness bola jedna vírivka, ktorá bola vkuse obsadená, jaskyne boli očarujúce a personál až na jednu smenu divného recepčného bol dobrý.

Vynikající (Iveta L.)

Boli sme velmi spokojni, personal je maximalne ustretovi, co nas prijemne prekvapilo, ze sa snazili komunikovat po slovensky.

Vynikající (Jindra P.)

Hotel je příjemný byť postaven za socialismu, plně odpovídal popisu, obsluha se snažila mluvit anglicky - což se cení, místy i slovensky a byla příjemná, strava byla výborná - najedly jsme se dosyta (i s večerní sladkostí), wellness v hotelu fungovalo, vířivka venkovní byla za dobrého počasí fantastická, sauna fungovala - 1 kabina byla výborně vyhřátá, další nebyly vyhřívané. Venkovní bazén byl funkční, leč počasí 15 C nebylo příznivé, v hotelu bylo čisto i s čistými ručníky, dostatkem toaletního papíru, jen zásuvky byly specifické (tak káblíky se zemnícím kolíkem neměly šanci), co nám chybělo byla varná konvice (byla jen jedna na baru - chodily jsme proto pro teplou vodu na čaj s termoskou tam - obsluha nám vyšla vstříc), bar fungoval pivo i víno nám chutnalo,Termální lázně v Miškolci jsou nádherným zážitkem (spousta různě teplých bazénů 35 C, jeskynní vodní chodby kde lze proplavávat,(všude dosáhnete min 1-1,1 m hloubka venkovní spousty bazénů s teplejší vodou do 23 C, vířivky všude možně, kafe stánek, langoše, pivo... celý den jsme tam prožily, celodenní vstupenka platí po tuto dobu, nelze však jít na oběd a vrátit se (jak se jednou opustí areál - je neplatná). Výlet na bobovou dráhu hned vedle Termálů stojí za to, obsluhující muž mluví slovensky, pokyny k jízdě jsou vyvěšeny i ve slovenštině (kromě angličtiny a němčiny a samozřejmě maďarštiny). nedaleký hrad - autem 12 km DIÓSGYŐR je za vstupenku přístupný a sami si chodíte z komnaty do komnaty, kde je panel i v Angl. s informacemi o hradu, nahoře pak široká stěna (kde je promítáno podle období) s pochopitelnými animacemi a obrazy vývoje hradu od jeho počátku do dneška. Prohlídku hradu s průvodcem v maďarštině jsme díky neznalosti jazyka nevyužily, ale představu o hradu jsme si utvořily výbornou. Vše co nám bylo slíbeno, jsme dostaly, pouze platba za celodenní pobyt v Termálech probíhala u pokladny, a až při odhlášení se z hotelu jsme dostaly peníze oproti paragonu z termálů zpět. (v popisu nebyla zmínka, že si máme cca 2000Huf vzít na vstupné, které nám pak při odchodu bude proplaceno).